Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Podobno co siedemnaście lat kalendarz ma dokładnie taki sam układ, niech czeka. ;) Pozdrawiam krzysiek
  2. Dzieki Adamie za cegiełkę. Pozdrawiam Krzysiek
  3. Dzieki Adamie za cegiełkę. Pozdrawiam Krzysiek
  4. „Uspokojone”- wydawało mi się, że to słowo dobrze oddaje stan stabilizacji. W „powrócą” moim zdaniem jest nadzieja z pewnością. A 13-tka? Hm, chyba jeszcze do niej nie dorosłem. Pozdrawiam ciepło krzysiek
  5. Dzieki za miłe słowo i odczytanie. Pozdrawiam krzysiek
  6. Próbuję zmieniać, nie tylko kontrast. :)) Dzięki za opinię. Pozdrawiam. krzysiek
  7. Pozdrawiam ciepło szarlotkowo. krzysiek
  8. Cieszę się że jest co zabrać. ;) Pozdrawiam krzysiek
  9. Tym też. ;) Miło czytać pozytywny komentarz od Ciebie. Pozdrawiam krzysiek
  10. Poszukam tego filmu. Akurat tym razem padło na zegarmistrzów, na kogoś musiało. ;) Pozdrawiam krzysiek
  11. W chwili wolniejszej powalczę z mnie moje mną. Pozdrawiam krzysiek
  12. Dzięki Krystyno, żadnych zastrzeżeń technicznych? ;) Pozdrawiam Krzysiek
  13. Całkiem prawdziwe. Pozdrawiam krzysiek
  14. A misie siemisie tak przeczytało. Tak źle bo niebo nie skąpi wagi na szali krople braku zaufania sięgam po brzytwę bez ufności może zdążę a może się urżnę Mnie się prze-ważnie nie udaje. ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  15. przybywanie z przypływami zmęczenia odpływy lat gdy stłukę lustrzanego mnie wtedy stare jest tylko moje na zewnątrz kalendarz za karę wisi twarzą do ściany pogadam gdy się zbudzi poczucie czasu przecież i tak zawsze jest przede mną wytłumaczeniem obecnego stanu zdziwienia że trzeba się zestarzeć teraz jest perfidny spisek zegarmistrzów
  16. Ja też lubię jabłka, zwłaszcza te ugrzane w dłoniach rekwizytora. ;) Pozdrawiam krzysiek
  17. Dziwaczny tytuł. Pzdr Moze i tak, jednak chyba nie całkiem bez sensu. Pozdrawiam kkk
  18. Dzięki za przychylne spojrzenie na ten "obrazek". Pozdrawiam kkk
  19. tak sobie; co Pan na to? zatrzymało - ciekawie, ale nie powaliło - takie tam Myślę że te zmiany rozbiją konstrukcję wiersza. A tego nie chcę. Poza tym czy " w trawach kontraście" nie brzmi dziwnie? Miło że zatrzymało. Pozdrawiam kkk
  20. , bo słowo "usta" podkreśla wieczorne podchodzenie do poduszki. Usta w nocy są bardzo ważne, gdy obok jest ktoś inny, choćby nawet chwilowo dymek z papierosa. Miękka atmosfera tego wiersza, jak by kot na paluszkach chodził. Tylko - tnij, Krzysiu, więcej :) Wciąż zbyt rozgadany jestem. Cieszy mnie że daje się odczuć klimat, to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Krzysiu trochę poucinałam i kupuję : Jeszcze tylko uśpię ostatniego papierosa dymem nakarmię chmurę - jeśli papieros to wiadomo, że z ust...:)) strachu przed nocą bo nic nie potrafi zagłuszyć snów o spacerze na równoważni miedzy już Twój oddech na poduszce wyrównany rachunek sumienia pozwoli mi przyjść bliżej niż chcę opowiem Ci teraz bajkę tę samą co wczoraj pozdrawiam... Dzięki Barbaro za poświecony czas i zakupy. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  22. jesienią dzikie jabłka na gałęziach zapłoną później żarzyć się będą w trawy kontraście tam je zostawię niech uspokojone zgasną brązowo słodkie wsiąkną w łakomą ziemię powrócą
  23. Dzięki Krysiu, ja też czytam wszystkie Twoje wiersze. Są spokojne i wyważone. Pozdrawiam, deszczowo ale ciepło. ;) krzysiek
  24. Wolę półwytrawne wina i nie tylko. ;) Mam nadzieję, że to półsłodkie było czerwone. Ale wiersz dobry. Pozdrawiam krzysiek
  25. Pomysł ciekawy. Zrezynowałbym z "ludzkiego" w ostatnim wersie. Ale to tylko moje takie tam. Pozdrawiam krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...