Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Wielkie litery, czemu, komu mają służyć? Paskudny zapis, tylko rozprasza uwagę. Po takiej podwójnej spacji mija za dużo czasu, można zapomnieć co było w poprzedniej, pomyśl o tym, mówię prawdę :) W drugim wersie wywal krzywdo moja za bliskie powtórzenie. Zauważ proszę, że czepiłam się troszeczkę technicznych błądków, nie treści, bo ta, trafia do mnie Tyle :) Pozdrawiam
  2. Asiu, od dłuższego czasu przymuszam się do pisania, nie ma z tego frajdy jak kiedyś. To męczy i nudzi jak niestrawność. Może tak musi być, może przejdzie, może nie, nie wiem. Dzięki Miłej niedzieli :)
  3. No i to mi się podoba, jestem za tym żeby zostało jak teraz, dziękuję :)
  4. Ja też nie mogę. Może nie będzie plusów ani minusów?
  5. I ja zostawiam swój podziw. Takie wiersze całują mnie w serce. Kłaniam się :)
  6. Asiu, dziękuję. Może jeszcze nie dyndam, ale tylko kopnąć stołek :P Miłego dnia :)
  7. Cóż, proza życia, a o wakacjach czy urlopie można sobie wiersz napisać, a jak kto nie potrafi to zostaje rysowanie, np palcem po mapie. Twoje pióro tańczy jak zagrasz, a ja mogę się gapić ile wlezie i tak się nie nauczę. :) Pozdrawiam M.
  8. Nie ściemniam :) Trzymając się Twojego wnioskowania na ten temat, choćby dlatego, że nie jestem rasowym poetą. Nigdy nie miałem wieczorku poetyckiego, jestem heteroseksualny :) więc podobno w mniejszości (słyszałem to od rasowych poetów), nigdy w życiu nie paliłem marihuany http://bit.ly/Rj6Tsp a nawet niczego nie powąchałem, żeby mieć natchnienie i ani razu nie skorzystałem w tym celu z usług dilera. Możesz mi zatem wierzyć, albo... zmienić argument :) Ja mam taki: Mówi się, że "Oczy są zwierciadłem duszy" - nie bez powodu więc piszesz takie piękne wiersze! A zobacz choćby utwory tutejszych pieniaczy i tzw. ostrych krytyków - widziałaś, żeby napisali coś, co innych chwyciłoby od razu za serce? Co najwyżej potrafią udziwniać swój zapis bo zamiast nich mają rozruszniki: Pan Samochodzik Jak co dzień w łazience ściągnął z włókna szelkę, koszulę z nylonu i z lycry kalesony. Zdjął z oczu soczewki, z gęby wyjął szczękę, dość długo powtarzał, że on to pier.... z niepokojem śledząc wykres krwi w nadnerczu, czy jeszcze wytrzyma noc zastawka w sercu. Gdy wszedł do sypialni, nad łóżkiem schylony - Tylko nie bądź znów sztuczna... - wyszeptał do żony. Pozdrawiam :) Dziękuję za wiersz, to wciąż najmilszy prezent :) Nie potrafię Ci w tej chwili zrewanżować się tym samym, pióro mi choruje, a ja razem z nim, nie wiem czy i kiedy będzie lepiej. Na tym portalu jest parę nicków których wypatruję, a ponieważ ,każdemu wolno kochać' więc kocham na zabój klasyczną poezję rymowaną. A pieniacze? Każda piana opadnie jeśli się jej nie bije. Rób swoje, pisz swoje będę Cię czytać z przyjemnością jak zawsze. Ps. Jak się odmienia Twój nick?
  9. Nieprawda - patrzę i są piękne. Na pewno nie aż tak, jak oczy Autorki, ale czy i cień palmy nie bywa zbawieniem dla idącego przez pustynię? Pozdrawiam :) Twoje zdanie Mistrzu jeśli idzie o poezję zawsze biorę sobie do serca, co do moich oczu, to ściemniasz jak rasowy poeta. Miło, że dałeś się widzieć serdeczności :)
  10. I to jest prawda :)
  11. Po przeczytaniu uśmiecham się do Twojego wiersza jak do tęczy i to właśnie znaczy tyle, że jest bardzo dobry. Winszuję Aniu, pozdrawiam serdecznie. Naturalnie zostawiam ogromnego plusa, w pamięci (ze względu na blokadę)
  12. Mocny, bardzo dobry Pozdrawiam :)
  13. Oj, to rzeczywiście smutne, współczuję i przytulam.
  14. A ja Ciebie bardzo lubię w tym gatunku Pozdrawiam :)
  15. Niech tam Ci wieje czym chce, dzięki za komentarz :)
  16. Aniu, rozumiem. Tyle tylko, że 'zaglądać' a ,patrzeć' różni się nie tylko znaczeniem, ale także ilością sylab. Chyba nie dam rady zmienić. Duszko, przymknij tym razem jedno oko, albo daruj proszę. Serdeczności :) Uszanuję Twą wolę, Alicjo, chociaż popatrz, kiedy wyleci "się", zrobi się miejsce na "za" :) Serdecznie :) proponujesz zatem nie chcesz zaglądać mi w wiersze przecież to nie oczy Hmmm... ale już kilka osób, powiedziało, że właśnie to jest najlepszy fragment, też przychylam się się do pierwotnej wersji, operacja może boleć :P dumaju bolsze :)
  17. A ja już gdzie indziej wyjaśniałam dlaczego mi się podoba. Tam nie ma plusów, a tu jeszcze są, więc zostawiam i pozdrawiam :)
  18. Biorę w całości. Oryginalny tytuł :) Pozdrawiam ciepło :)
  19. innocenty - dziękuję
  20. Aniu, rozumiem. Tyle tylko, że 'zaglądać' a ,patrzeć' różni się nie tylko znaczeniem, ale także ilością sylab. Chyba nie dam rady zmienić. Duszko, przymknij tym razem jedno oko, albo daruj proszę. Serdeczności :)
  21. Pomyślałam sobie, że to może też być o jakimś np. pajączku, bo on jak wisi, to nie umiera przecież, może nawet gadać po pajęczemu do dzieci Pozdrawiam :)
  22. Miło, że zajrzałaś, dzięki za komentarz. Pozdrawiam :)
  23. Zaraz zajrzę, dziękuję Sylwestrze :)
  24. Aluna ma rację, pójdź za jej radą. Masz rym rzeczownikowy gramatyczny. Wszystko w jednym przypadku, mianownik kto, co? Spece od wolnej poezji zjedzą Cię żywcem, a ja nie chcę, bo Cię lubię las- czas koc- noc rok- krok dzień -cień Pozdrawiam życzliwie :)
  25. Dziękuję za rymowany komentarz. Nadłamaną trzcinę jest peel, wiersz to wiersz, ja to ja :) Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...