Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Tutaj prawie nikt nie zagląda, nie komentuje. Chcesz tak, ok. Twoja broszka Nie lepiej w dziale Dla początkujących albo na Warsztat?
  2. Może tym razem nie będę się czepiała Twoich rymów (kiedyś w jakimś ciemnym kącie skopią mi tyłek za to) bo to dziecię sielankowo - ludowe wyszło, niech będzie, ale... Gdybyś w jakiś sposób pozbyła się dwóch wypełniaczy, mam na myśli że całaś ty z drewna tak strojnych listkami byłoby fajniej. Ps. jeden pomysł zostawiam. może się przyda strojonych listkami A teraz zwiewam, nie bij :)
  3. Bylebym Cię nie zasmucała, miłego dnia, dziękuję :)
  4. Zawsze mnie przekonują dobrze poskładane słowa, więc wierzę :) Ukłony :)
  5. a skrob Jacenty, skrob ile możesz z tego co spada stworzysz od nowa kolejne zwrotki jak ładne panny każda z nich w oczy będzie całować Dziękuję Jacku, dziękuję za wiersz, pozdrawiam najserdeczniej :)
  6. Nowa - dobrze jest i będzie :)
  7. Na samym dnie kałamarza śpią najtkliwsze wiersze. Może trudniej tam sięgnąć, trudniej wydobyć, bo gęsto od uczuć i myśli, trzeba staranniej i dłużej dobierać słowa. Jednak są takie noce, kiedy przychodzi tęsknota zamiast snu i nic nie pomaga tylko wiersz. Winszuję Asiu :)
  8. Poprawiłam, jestem wdzięczna za podpowiedź i za wiersz. Asiu, jak się 'uruchomię' rozkręcę (uwielbiam ten stan) to rymy i frazy budzą mnie w nocy. Muszę wtedy wstać i zapisać, bo jak zasnę nic nie pamiętam. Ale od dłuższego czasu już tego nie mam, no i żal jakiś taki, że nie... No nie zmrużyłam dzisiaj oka, przystojny rym jak Bond, cholera dzisiejszej nocy, powiem jasno, zwyczajnie do mnie się dobierał. Nie było rady, mówię prawdę, jak zmyślnie zaczął się przymilać i wnet się wśliznął w moje łaski, powiedzmy tak to się nazywa. Nie myślcie sobie moi drodzy, że się po ciemku w kołdrach gmatwał, widoczniej pragnąc się wyrazić do ucha szeptał - światła, światła. W ten oto sposób wiersz się zrodził, szczegółów już nie pomnę więcej, ach, jakie szczęście, że nie oddał gdzieś pierwszej lepszej się panience.
  9. Nowa - mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam (teraz mnie zmartwiłaś) Mówiłam o sobie. Poezji poświęcam sporo czasu, nawet wstyd się przyznać przed ludźmi których ona mało obchodzi, ile mi zajmuje. Tylko siebie miałam na myśli, pisząc o chorej głowie, żeby było jasne :) Dziękuję i pozdrawiam
  10. Aniu, skąd podejrzenie, że mnie uraziłaś? Odebrałaś jak zamierzałam, cieszy mnie to ogromnie :)
  11. Niezmiernie mi miło, że czytasz wszystkie, dziękuję. Ja też wolę czytać niż komentować, ale pomyśl proszę przy okazji ilu rzeczy mogą z Twoich komentarzy nauczyć inni poeci. Żelazo ostrzy się żelazem - poetę, poetą. Pozdrawiam :)
  12. Dziękuję Aniu :)
  13. Chyba nie trafiam za Twoim piórem. Chciałeś powiedzieć, że we wszechświecie na miłość przypada za mało miejsca? Pozdrawiam :)
  14. Witaj Waldemarze - jesteś bardzo miły i teraz nie wiem co powiedzieć, dziękuję :)
  15. Robisz specjalizację, Sylwestrze - pediatria poetycka Serdeczności :)
  16. dość często siadam między wierszami, wikłam w rozmowę z nibyczłowiekiem jak w poczekalni do specjalisty widzę staruszka, dziecko, kalekę przybywa krzeseł, a na nich ludzi z każdym rozmawiam, każdego pytam niektórzy bredzą, płaczą i nudzą nie mogę słuchać, nie mogę czytać z rzadka co prawda, ale tak bywa że ktoś się wyrwie głosem przecudnie, to wtedy myślę bez sfałszowania rozmawiać łatwiej, wyśpiewać trudniej co ja tu robię, co mi dolega? siadłabyś głupia lepiej na rower słońce, motyle, maki na łące - muszę być dobrze chora na głowę
  17. A gdzie wiersz?
  18. W kałużach przegląda się słońce :)
  19. Chyba tytuł zeżarł Ci wiersz :)
  20. Dzięki za pocieszenie Asiu i za wiarę we mnie Uśmiechniętego dnia :)
  21. Marku, najmocniej przepraszam, poprawiłam swój komentarz i teraz jest jak miało być, darujesz? cmok
  22. Co racja, ro racja :))) Brawo Ewa!
  23. Zgadzam się pchełko Pozdrówki :)
  24. myśl podkręcona w mym guście- to za pchełką :) Niektórzy nawet wielokropki spartaczą, a Ty nie używasz miana poety nienadaremno Pozdrawiam :)
  25. Ewa wie co pisze, ja wiem co czytam To lubię :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...