Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 092
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Piękna fraza i nie tylko. Życzę powodzenia. Hektorze :)
  2. Przemiły komentarz :) Serdeczności i podziękowania :)
  3. @BożenaTatara - Paszko, dziękuję za serduszko, pozdrawiam ciepło :)
  4. @Bożena Tatara - Paszko Dziękuję :)
  5. I rym, i rytm, i sens :) Pozamiatane :)
  6. Twoje pióro ma zmyślny język, mnie się widzi :)
  7. Witaj Siostrunia, Nie przejmuj się za mocno i z długo, wierszem lubię nakłamać i nazmyślać :)
  8. Liczyłam na inną puentę. Myślałam, że lew zakochał się w niej, bo taka była piękna :)
  9. Na politykę mamy taki wpływ jak na pogodę, tak sądzę. Pozdrawiam :)
  10. Przepiękne są krzaki dzikiej róży, te kwitnące i te z koralowymi owocami. Jeszcze bardziej urzekająco bajecznie smakuje konfitura. :)
  11. Jak liczby przychodzą do poezji, powinny się przebrać w strój słowny Moim skromnym zdaniem.
  12. Słodko :) Pisanie dla dzieci wcale nie jest takie łatwe. Kiedyś napisałam wiersz dla bratanka. Pomyślałam, że zadzwonię do niego i mu przeczytam. Czytam, czytam... jak skończyłam, pytam Szymka, no i jak? Cisza. Halo, cisza. Nikogo. Rozłączyłam się. Po pewnym czasie, dzwonię jeszcze raz, bo nie wiem co się stało. Umarł ze śmiechu, czy się zapłakał? Szymku, co się stało? - Ciociu, za długi, nudziło mi się
  13. Wiesz co Janku? Ty z gwoździa zrobisz pychotkę :)
  14. Dla mnie ważny, bardzo ważny. Polecam się Twojej łaskawej uwadze i życzliwości przy kolejnej fuszerce, cmok :)*
  15. Teraz jest chyba jak trzeba, dziękuję bardzo
  16. Taaa... najlepiej taki, w który on się wycierał :) Dziękuję i pozdrawiam :)
  17. No i co tu powiedzieć? Trochę gorzko, jeśli idzie o sens. To pocieszanie jak piszesz, jest powierzchowne, chwilowe. Chyba kobietę lepiej zdobyć niż kupić. Kupno nie satysfakcjonuje, ale to może moje zdanie. Serdeczności :)
  18. Dobra, dobra. Ech, ta solidarność męska :) Dziękuję i pozdrawiam :)
  19. Wyrównałam, Aniu. Dziękuję za czytanie i komentarz, serdeczności :)
  20. Witaj Jacku, dziękuję :) Nawet kłamać mu się nie chciało, a smutek jest tylko w zwrotkach to jest scheda na wieki wieczne, którą w każdej linijce spotka
  21. A któż by nie chciał? Dzieci mają zabawki, a dorośli marzenia, pozdrawiam :)
  22. No wiem, powinno. Zwyczajnie i choćby po człowieczemu :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...