Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @iwonaroma lepiej nałapać, jak będą kapać.
  2. @PerfectlyImperfect szczere! dobre! Ja bym stawiał! :)
  3. @Berenika97 uszanowanie dla supermocy kobiety ;)
  4. @Pisarzowiczka słodkie ;) fandom pozdrawia ;)
  5. @Maksymilian Bron podoba się. Przywodzi mi na myśl przypowieść o bukłakach Łk5,37-38, którą z kolei różnie odczytuję, w zależności od momentu życia :)
  6. @andrew sama prawda! :)
  7. świetna jednostka czasu @Magdalena :)
  8. @hollow man bracie, relacje i wspomnienia (pamięć) to jedyne co po nas zostanie :)
  9. @Radosław rzeczywiście krótki... poproszę koło ratunkowe ;)
  10. @huzarc widzę to na South Endzie :)
  11. @tie-break no jak możesz?!?! Stary zwyczaj mówi, że adwersarzy wkłada się do cysterny, którą potem napełnia się kisielem (koniecznie malinowym) i kto pierwszy się podda nie podąży za Jeremiaszem ;)
  12. @Whisper of loves rain i takie zakończeni się spodziewałem!!! Bo my tu z koleżanką @tie-break już prawie w kisielu po pachy siedzimy ;)
  13. @tie-break ja już wiem, czemu Ty nie możesz spać po nocach... Ty control-freak jesteś ;)
  14. @tie-break to musi być świadome, łzy wszystkie mają być uronione! Zegary na powrót nakręcone, a kartki z listem ostatecznie spalone! Śpieszy Ci się? idź do kina ;) w sąsiednim wątku grają Woodego... dużo pustych miejsc jest ponoć... :)
  15. @tie-break no nie poganiaj chłopa! jeszcze od biurka nie odszedł ;)
  16. @Whisper of loves rain ciekawy, doniosły styl! Podoba się!
  17. @violetta wymiana słów to już... intymność :) czasem wystarczy muśnięcie się neuronów lustrzanych ;)
  18. @violetta aby znaleźć człowieka, każda metoda jest dobra :)
  19. @violetta szanuję i to bardzo uroczę. Ja jednak chodzę do kina wg metody @beta_b :)
  20. @violetta eeee, nie wiesz co to za dreszczyk emocji i szybsze bicie serca kiedy nie wiesz - czy i kto usiądzie obok Ciebie :)
  21. @hollow man mieszkałem kiedyś w Toruniu - dobre poniemieckie miasto z czerwonej cegły ;) Pamiętna ul. Gagarina :)
  22. @bazyl_prost pięknie! Winszuję odrodzenia! :)
  23. @bazyl_prost chyba, że można chcesz nicka zmienić na...np... Bass&love? ;)
  24. @bazyl_prost dobre, ale jakieś takie niebazylowe... ;)
  25. @hollow man cytując koleżnakę @beta_b z nowości - ja i tak wszystko robię sam, więc świało w górę Wisły zapraszam haha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...