Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Somalija urokliwe choć konkretne ;)
  2. @APM jaki radosny wiersz! Świetny pomysł! :)
  3. @bazyl_prost etam! Róża świętej Doroty to jest coś! Dziękuję @Witalisa za to zastanowienie! :)
  4. @bazyl_prost totalne pudło! kolumny jakie by nie były nie mają w sobie już życia ;)
  5. @Witalisa to ja będę się dalej zastanawiał, a Ty zastanawiaj się nad czym się zastanawiam ;)
  6. @Berenika97 uszanowanie miłej Pani! brzmi znajmo... zbyt. Nieustająco - odwagi! :)
  7. @beta_b piękne w swej... prostocie :) i zgadzam!
  8. @andrew świetne! popieram i zachęcam do szukania przyjaciół każdego :) choć to wcale niełatwe.
  9. @Myszolak przejmujące...
  10. @Natuskaa ciekawa kompozycja, wieczorny rEfluks społeczno-obyczajowy ;)
  11. @iwonaroma dzyń, dzyń :)
  12. @Magdalena ma swój magdalenowy urok :) Skojarzyło mi się z: O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jakże piękna! Oczy twe jak gołębice za twoją zasłoną. Włosy twe jak stado kóz falujące na górach Gileadu. Zęby twe jak stado owiec strzyżonych, gdy wychodzą z kąpieli: każda z nich ma bliźniaczą, nie brak żadnej. Jak wstążeczka purpury wargi twe i usta twe pełne wdzięku. Jak okrawek granatu skroń twoja za twoją zasłoną. Szyja twoja jak wieża Dawida, warownie zbudowana; tysiąc tarcz na niej zawieszono, wszystką broń walecznych4. Piersi twe jak dwoje koźląt, bliźniąt gazeli, co pasą się pośród lilii. Nim wiatr wieczorny powieje i znikną cienie, pójdę ku górze mirry, ku pagórkowi kadzidła. Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja, i nie ma w tobie skazy. [PnP4,1-7]
  13. @Witalisa nie mam w zwyczaju oceniać wierszy, tym bardziej autorów :) piszę swoje przemyślenia i odczucia wywołane lekturą. Obecność artefaktów zaciekawiła mnie i czyni wiersz dla mnie zastanawiającym :)
  14. czyż pewność nie zamienia wiary w wiedzę? Ale mgła wciąż przecież, a ja dalej bredzę ;)
  15. @Bożena De-Tre uszanowanie... z krainy po drugiej stronie ciszy :)
  16. @Witalisa fajnie, dużo artefaktów ;)
  17. @Charismafilos i jak miło! dziękuję. A i sam pamiętam dobre słowo ku mnie skierowane, które również daje do myślenia ;) Intuicja ważna sprawa!..
  18. @Cyjan ciekawe... mógłbym dostrzec krztynę dramatu tutaj :)
  19. @tetu pozytywne! uszanowanie miłej Pani :)
  20. @KOBIETA uszanowanie miłej Pani! :)
  21. @Radosław rozejdźmy się, bo się jakoś...ciepło robi.
  22. @Radosław e to się boję! niech będzie delicja malinowa.
  23. @Somalija "trochę z boku" ale jest POTUS ;)
  24. @Somalija i pięknie!! cieszę się, że napisałaś :)
  25. @Radosław ale z chilli tylko ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...