Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Pan K. dobrą drogą podążasz i w dobrych zawodach bierzesz udział bracie! :)
  2. @andrew dobra Źródło natchnienia :) Chociaż ucięcie końcówki wersu chyba celowe pod... naprawiaczy ;)
  3. @beta_b dziękuję! przy dobrej treści nawet i w piosenek to się zmieści ;)
  4. @Leroge zuch! Jak druh! :)
  5. @KOBIETA każdy o nim słyszał, nikt nie widział ;) Ja - bardziej Graala :)
  6. @Myszolak ciekawy! Podoba mi się. A zwłaszcza to:
  7. O, Yeti...! szkoda... Skoda Yeti? ;)
  8. @hollow man oj stary, nie będę hołdował przecież mojej ignorancji!
  9. @Konrad Koper O!Yeti ;)
  10. @hollow man szacun bracie, ale nie dorastam do takiej sztuki.
  11. @gabriel123 z ideą się zgadzam!
  12. @Pisarzowiczka zmyślne! fandom pozdrawiam :)
  13. @tetu muszę to sobie przemyśleć... nie wiem jak się ustosunkować, jeszcze.
  14. @lena2_ cudne wprost! :)
  15. i tej wersji się trzymajmy! Uszanowanie dla przyjaciółki... szczere i serdeczne.
  16. @Berenika97 znaczy nieporozumienia nie ma ;) A sprawa jest!! Kolejny już Twój wiersz, który... nawiązuje niezwykle sugestywnie do mojego życia... Mówiłem kiedyś, że mnie jakoś szpiegujesz z okna naprzeciwko ;) to może być prawda...
  17. @Berenika97 sam też nie byłem ekstremalnie precyzyjny, mogło tak zabrzmieć - wybacz. Nie ma sprawy, jak dla mnie :)
  18. @Berenika97 zbyt to ja się wczułem w sytuacje PL... Ty pisz pisz dalej :) Dziękuję.
  19. @Somalija uszanowanie miłej Pani! miło Cię czytać :)
  20. @Somalija urokliwe choć konkretne ;)
  21. @APM jaki radosny wiersz! Świetny pomysł! :)
  22. @bazyl_prost etam! Róża świętej Doroty to jest coś! Dziękuję @Witalisa za to zastanowienie! :)
  23. @bazyl_prost totalne pudło! kolumny jakie by nie były nie mają w sobie już życia ;)
  24. @Witalisa to ja będę się dalej zastanawiał, a Ty zastanawiaj się nad czym się zastanawiam ;)
  25. @Berenika97 uszanowanie miłej Pani! brzmi znajmo... zbyt. Nieustająco - odwagi! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...