Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Mel666 od codzienności się zaczyna i na codzienności się kończy :) przeżyć pożytecznie codzienność, ot sztuka ;)
  2. @Lenore Grey podziwiam minimalizm w jego obszerności ;)
  3. znane mi uczucie... @sisy89 śliczny maluszek ;)
  4. @Lenore Grey rym niełatwy ;)
  5. @Clavisa 7x7x2x2 ;)
  6. @Poet Ka śliczne! uwielbiam wizualno-graficzną formę słów :)
  7. @Dori przemawia do mnie.
  8. @Berenika97 cała i sama prawda o miłości! :)
  9. @EsKalisia cudnie! o to właśnie chodzi! :)
  10. @Kwiatuszek śliczne! wzbudza dobre myśli.. :)
  11. @Achilles_Rasti zakładam fandom ;)
  12. @Clavisa czuć jeszcze ciepło światła roznieconego z tak małej iskierki 🙂 I ciemność go nie ogarneła.
  13. @Wiechu J. K. Sto_larz! Sto_larz! Niech żyje, żyje nam... ;)
  14. @Lemert polecam się - szybko i skutecznie, naprawa rymów, łączenie składni i przekładni, oczyszczanie przenośni i pochylni, dostrajanie porównań i poczynań ;) Charismafilos24 - na hasło Portal Literacki -zniżka 25% ;) To była autoreklama i lokowanie produktu ;) @Lemert wybaczysz? :)
  15. @Wiechu J. K. true! nie każdemu katar przejdzie po witaminie C ;)
  16. @Wiechu J. K. czy do zgody? nie wiem... do rozłąki - na pewno ;)
  17. @Lemert fajna dynamika! :) A jakbym zakończyć.... tak? Zegar tyka a ty znikasz... Niezobowiązująca sugestia oczywiście ;)
  18. @Wiechu J. K. pokusa rzeczywiście jest haha wszak nie wszystkim o czym pomyślimy warto się dzielić ;)
  19. @EsKalisia aż do ugoru z żyzną glebą się łączącego! Nie dziękuj ;)
  20. @EsKalisia przepraszam.... postaram się, aby się to za często nie powtarzało! obiecuję!
  21. @Myszolak ciekawe koncepcja i fajne słowotwórstwo! No i jak dla mnie chyba pojawia się wyczuwalny już Myszolakowski styl... :) Super :)
  22. @Leszczym mętny mentee i mądry mentor ;) a może na odwrót? Kto z mętami przystaje sam się mętny staje ;)
  23. @APM odwagi! spirala raz nakręcona... musi się odkręcić... kiedyś, jakoś... daj Boże, żeby nie zabiła przy tym ;)
  24. @Achilles_Rasti podziwiam wrażliwość :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...