-
Postów
140 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Mel666
-
@Berenika97 bardzo dziękuję za komentarz. Doceniam to, że podobają Ci się moje wiersze:) @LessLove myślałam o tym, ale chyba jeszcze nie mam odwagi.
-
Obraz w brudnej ramie
Mel666 odpowiedział(a) na wiedźma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@wiedźma odbieram to jako wiersz o degradacji.....nie tylko przestrzeni ale i psychiki. Bardzo mi się podoba -
@wiedźma dziękuję Ci bardzo.Naprawdę to doceniam ❤️
-
@wiedźma jak zwykle idealny komentarz. Dziękuję:).Chcialam również pokazać, że to co kochasz może być również tym co niszczy. @ Poet Ka dzięki
-
miasto, które tak uwielbiam ceglane miasto zbudowane z ludzkich ramion miasto z krwi i kości wysysa ze mnie siłę grozi mi nocą ostra brzytwa za rogiem miasto, które tak uwielbiam mieni się wyblakłymi kolorami próbując łapać się przeszłości przyszłość włamuje się nikt nie pyta o pozwolenie szpary w oknach drzwi bez klamek idąc pustą ulicą trzymam melancholię za rękę moją siostrę moją towarzyszkę jej bladą dłoń tak daleka tak zimna tak bliska uczucie na policzku cenniejsze trwalsze delikatne kładzie się ze mną do łóżka pozwala mi zasnąć bo miasto, które uwielbiam odebrało mi siły
-
@Berenika97 kocham ten komentarz!.Dzięki
-
@violetta świetny kom.
-
@violetta pij to co Ci odpowiada. Nie patrz na innych
-
@Poet Ka dzięki za kom. @Poet Ka cieszę się że ze tak to odebralas
-
@violetta brzmi świetnie!
-
@Charismafilos hmmm...potraktowałam ludzkie pragnienia i słabości jak rodzinę spotykającą się na wspólnym zjeździe. Resztę wolę zostawić interpretacji. Nie chce mowic wszystkiego wprost
-
@Charismafilos cóż mogę powiedzieć. Wściekłe psy to jeden z moich ulubionych filmów. :)
-
w ciemnym kąciku nieopodal lustra stoi i czeka w rogu rozpusta czeka cierpliwie czeka na gości pewnie zjawią się wszystkie siostry żądza bezwstydność i ta ostatnia ta bez imienia ta najstarsza zjazd to rodzinny plotek zbyt wiele nie nie, to nie wesele po dwóch godzinach hucznej zabawy zmęczona nasza rozpusta kuca nieopodal lustra żądza z kimś wyszła godzinę temu bezwstydność? chleje i ma wszystko w dupie ta trzecia... nie chcę mówić za dużo sami się dowiecie w ciemnym kąciku nieopodal lustra siedzi z kieliszkiem w dłoni śmieje się rozpusta
-
@hania kluseczka baaaa bazar różyckiego mowi sam za siebie. Tam trzeba było mieć posłuch....nie ma podejścia do dzisiejszych czasów:). Sama pracowałam na Pradze w Wawie w sklepie 24h na nocki więc wcale się nie dziwie!:) @Charismafilos migawka to dobre słowo, bo nie mogę powiedzieć że cały Londyn jest taki
-
@Charismafilos myślę że to głównie zapis obserwacji wspólczesnego społeczeństwa. Zapis tego co zauważyłam
-
@Charismafilos częściowa. UK to nie tylko to, ale to jest jakaś część przynajmniej Londynu. Nie całego oczywiście, bo to miasto jest jak państwo w państwie. Jest bardzo zróżnicowane
-
@Charismafilos moje obserwacje z dnia codziennego. Powiem tak...mieszkam w takiej sobie dzielnicy i można wyczytać między wierszami niektóre sytuacje. Oczywiście jest to upgradowane pod wiersz, ale zaczerpnięte z rzeczywistości
-
@Charismafilos witaj. Daj sobie czas....myśl tyle ile potrzebujesz;)
-
@wiedźma o boszeeee dziękuję bardzo. Nigdy nie wierzyłam że to co pisze może się podobać. Naprawdę dzięki ❤️
-
@wiedźma bardzo dziękuję za Twój komentarz. Jak zwykle doskonale wiesz co starałam się przekazac:) @LessLove dzieki bardzo. Jest mi naprawdę miło, że tak odbierasz moją twórczość
-
wietrzne anomalie feromonowe rozpraszają umysł trzydziestoletniego mężczyzny idąc po ulicy potyka się i upada kałuża, błoto i mnóstwo wstydu zero szans na udane łowy popołudniowe kobieta stuka zalotnie obcasem co z tego że trochę za późno na inicjację płciową stokrotne dzięki za ciemne uliczki jakże one ułatwiają stosunki międzyludzkie mężczyzna z umorusaną gębą frustrat tracący kolejne szanse kobieta za stara na seksualne orgie dwa spojrzenia skrzyżowanie ulic numer 4 i 6 umysłowe stęki i jęki pracujących, płacących podatki obywateli
-
@Charismafilos z trudnoscia ale przeżyje;). Ja nawet nie wiem jak go sprzedać a to chyba jeszcze gorzej Dobrej nocy
-
@Charismafilos oczywiście że wiem!. Dobrej nocy...:]
-
@Charismafilos przeceniasz umartwianie się....posh???? Bleeee...... HEJT....to jest na czasie hahahahahah
-
@Charismafilos co Ty gadasz? Czy ja rozmawiam również z Twoim sobowtórem? Coś takiego istnieje? Supernatural series was real!?