Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 734
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @GrumpyElf Fajny tekst. Miłosno - mądry:))
  2. @Moondog Fajny tekst. Fajna piosenka. Spodobało się :))
  3. @Anastazja Sokołowska Aż tak? Dzięki:) Sądzę, że to urok osobisty niektórych mężczyzn jest genialny:)) Ja jestem tylko kiepskim poetą, ewentualnie narratorem ;)
  4. @Nefretete Ech, co mam powiedzieć? Tak, mgiełka jest piękną duszyczką :)))) Trzym się!!!
  5. @Nefretete Słuchaj miło Ciebie tutaj znów widzieć :) Wiersz "Mgiełka" mi się chyba udał, polecam. A reszta to taka raz gorsza innym razem minimalnie lepsza pisanina;) Życzę pomyślnego rozwiązania spraw wszelakich :)
  6. @Nefretete Masz rację ten wiersz jest afirmacją :) Chodzi mi o urocze podejście do sprawy, które bywa cenione, również u mężczyzn, a może przede wszystkim u nich :)) Ostatnio lekko utknąłem w pisaniu prozy. Niby zacząłem opowiadanie, niby jeszcze nad nim myślę, ale samozaparcia mi trochę brakuje :) Fajnie znów Ciebie u mnie widzieć ;) Również pozdrawiam!
  7. @iwonaroma Świetne, ładne, głębokie... Extra!
  8. @Czarek Płatak Aż nie wiem co powiedzieć. Super ekstra pisanie. Bardzo duży bagaż emocjonalny jest w tym tekście, a słowa znaczą ogromnie. Jestem pod wrażeniem!!!
  9. @Waldemar_Talar_Talar Ładne ;))
  10. @Marek.zak1 Szara codzienność potrafi oj potrafi dojechać jak prawie nic innego ://
  11. @Arsis Dzięki. Świetny tekst. Lubię Marillion :))
  12. @Franek K Oj tak, jest wiersz. Fajny do tego, bo uśmiechnąć się można :)))
  13. @andrew no, no ładne wiersze powstają o dziewiątej z minutami :)
  14. @Waldemar_Talar_Talar Doceniam :))
  15. @Rafał Hille dobry tekst, nie wiem, ale chyba w formie prozy poetyckiej:))
  16. @Waldemar_Talar_Talar dzięki Waldemarze;) Znaczy się udało ;) Dobra wiadomość ;)
  17. @Marianna_Katarzyna wybacz mi, ale trochę Cię nie rozumiem ;) Nie chodziło mi o zwody i zniechęcenie, a o opisanie męskiego uroku osobistego, z którym sam czasem nie potrafię się dogadać ;))
  18. @Gosława No ja nie wiem, czy to dobrze, oj nie wiem... Mam jedną serdeczną prośbę - nie odchudzaj swoich Wierszy!!!
  19. @Gosława Reni nie żartuj sobie ze mnie :)) Też tak bym chciał nie mieć weny, nie masz nawet pojęcia jak bardzo :))
  20. @Gosława Ach Reni do mnie zajrzała :)) Święto ;) Kobiety dobrze wiedzą, że nie tylko one mają tutaj wdzięk i urok osobisty na całe zresztą szczęście :)
  21. @Franek K Szczerze chciałem najpełniej jak potrafię skomplementować, ale widzę, że i maska się wdała i upierdliwość :)) Ach ta nieumiejętność słowa pisanego :)
  22. Znałem mężczyznę zaledwie sposób bycia podatny na brawa i podziwianie błysków postaw nigdy nie zna się bezkreśnie Lekkie, uśmiechnięte i pogodne realia są falami, aby po nich serfować niezobowiązujące głazami obyczaje racja i ideologia polami do polemizowania Powiew niemądrej mądrości nikt jak on nie potrafił mnie przekonać czas na rozmowy do białego rana plecak z pełnym powerbankiem klepsydr Pomyłki, gafy i niedomówienia popełniane tak, że nie trzeba tłumaczyć nonszalancka swoboda luzu nigdy nie widziałem w nim napięcia Lakonicznie niewyświechtane obok nawet zimne kubły mówione nie na serio wzrost, głos i wygląd bez drzazg od stóp do głów mięciutkie i w sam raz Pewnej chwili on mnie pożegnał z takimi jak ja musi mu być niezręcznie nigdy nie umiałem go objąć tekstem
  23. @iwonaroma dzięki, miło Cię u mnie widzieć ;))
  24. @Sennek dziękuję pięknie.@Corleone 11 ślicznie dziękuję :)
  25. @A-typowa-b @Natalka16 pisałem już kiedyś na tym forum, że każda interpretacja jest dobra, za co Wam serdecznie dziękuję. Jeśli chodzi o zalecanie i małżeństwo z perspektywy męskiej ostatnio moim niedoścignionym wzorem w tej kwestii jest Stanisław Dygat z filmu " Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik. Tyle tylko, że on zdaje się miał zęby, których akurat mi trochę brakuje ;)))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...