Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    slangiem

    Janku, czy ten rysunek jest Twojego autorstwa?
  2. Nie wierzę :) choć jest to możliwe ...
  3. Fajnie to opisane, choć treść oczywiście okrutna :) Ostatnio czytałam żart: pewien mąż tak bardzo obawiał się żony, że kiedy zakomunikowała mu, iż jest w ciąży - bał się jej powiedzieć o swoim wysterylizowaniu :) Oprócz aportowania dobry pies potrafi też dobrze warknąć :)
  4. Tylko motto (zostało zgwałcone)
  5. Ale mi chodziło też o to, że za dużo tego by by, ale może to tylko mnie przeszkadza ; no i ten ckliwy nie za bardzo mi pasuje do wymowy wiersza, chyba, że przyjmiemy wersję, iż ckliwy nie brzmi pejoratywnie :) dobra, może się czepiam nadmiernie. zdrówka
  6. Przeczytałam :) mam kilka uwag: nie chwytali by - byliby, oraz użycie: ckliwy, bo ckliwy to też niedobry, dla mnie (czy tylko?) brzmi pejoratywnie, taki rozmamłany, błeeee... Ale serce daję (trochę także sobie ;) że dałam radę i nawet mi się spodobało :))
  7. Jak to nie odkrywcze...
  8. kto przywiązany - będzie cierpieć kto kocha - może być szczęśliwy
  9. Po czasie duszę zawsze się spostrzega, nawet tam, gdzie się jej nie spodziewamy :). A czkawka? Też jestem zdania, że można pomóc jej odejść, czkanie to nie czekanie :) Ładnie to opisaleś, z uczuciem.
  10. Lahaj, ja nie mam klasy :)
  11. Bardzo dobry cytat. Odniosę się do tego, co Lahaj, bo chłopczyna bzdury pisze (przyznając się jednocześnie, że się nie zna :D). Myli pożądanie z miłością. Miłość to uczucie, nie emocje. Kto kocha(ł), ten wie. On nie kochał, więc nie ma zamiaru klękać. No to niech stoi z toporem. Fajne zakończenie wiersza. Ziarna rzeczywiście mogą wyrastać z różnych obszarów człowieka, a u poetów na pewno są to usta :) Pozdrowienia
  12. Dzięki Czarku i pozdrawiam również
  13. :) dzięki i również zdrówka
  14. cóżeś Ty taki cóżasty
  15. Oj, bywa...
  16. Nie dało rady doczytać do końca :)
  17. Mesjasz splugawi? Znów coś ci się pomieszało.
  18. Boże, jaki dołujący przekaz. Nic, tylko się powiesić.
  19. Skrwawione od łez opuszki palców :) burza roztańczonych warg, motyle w brzuchu, wsiąkania, wspomnienia... A ostatni wers to już szczytowanie szczytowania :) Powinieneś zacząć się wstydzić Ast :)
  20. @Andrzej_Wojnowski dzięki :) również pozdrawiam
  21. Dołączam do spokoju Gosławy :) Dla mnie ten wiersz nie jest wulgarny, lecz gorzki i bardzo, bardzo smutny. Chyba masz byka, powinno być 'czarnej dziury pochłaniajacej' - czy tak?
  22. :) no to się cieszę, że Ty się cieszysz :) bycie nikim to błogosławieństwo i duża doza wolności (na tyle, ile tylko człowiek może być wolnym, bo wiadomo, że być całkowicie nie może, co dobitnie uświadamia mu np. fizjologia :)) KTOŚ - to dodatkowe liczne uzależnienia, niestety. Zdrówka
  23. Nie podoba mi się wers: " niestety jestem nikim ". Chciałbyś być kimś? Papieżem albo Gracjanem? :)
  24. Fajnie, że tak dbasz o kochanków :) pisząc ciepło o nich
×
×
  • Dodaj nową pozycję...