Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Anielski wierszyk :)
  2. Dzięki 😊 ;D Dzięki
  3. popatrz bałwan topnieje i wciąż się śmieje! :) bądź jak ten bałwan radośnie spływaj
  4. Trzy pierwsze wersy - extra. B.obrazowo i oryginalnie :) Ten wers 'z szatanem za plecami' bym odjęła, 'pali twój raj' jest tak wymowne i mocne, że wg mnie wystarczyłoby na spuentowanie wiersza.
  5. Bardzo poetycznie, jak to u Ciebie. Nawet proza staje się prozaiką :) (to nie zarzut, fajny pomysł na tytuł tego wiersza).
  6. Dziękuję. Tak, smucą nas niszczyciele. Również zdrówka @Rafael Marius @Tectosmith Podziękowania
  7. co zniszczenie to tęsknota za tym co tworzy i kocha
  8. iwonaroma

    Kolubryna

    :))
  9. Dzięki :) Zgadza się. Dzięki ;) bywa i tak :) Dziękuję
  10. Jeszcze raz dziękuję. Umknął mi Twój komentarz :)
  11. @Sylwester_Lasota :) Dzięki
  12. do rzeczy daleka droga
  13. @Tomasz KucinaTak, Tomku, zgadzam się. Również pozdrowienia
  14. Niesamowite obrazowanie :) Przeczytało mi się na końcu spadając i już byłem echem. To trochę podmienia sens (ale nie bardzo :)) a fajnie się komponuje z początkowym jestem.
  15. Noooo, jak się kapcie zgubią to można się zdenerwować :)
  16. Chodziło mi o to, że używasz dość często rzadko (sic! ;)) używanych słów lub tworzysz neologizmy i to jest fajne :)
  17. @aff Agatko, skorzystałam z podpowiedzi zaimka :) @Czarek Płatak Podziękowania
  18. chrychał...- boskie! :)
  19. Staszku, jesteś daltonistą? Taką szczegółowa wiedza. No tak, każda niepełnosprawność rodzi problemy... Zajrzę potem do opowiadania. :) W sumie łatwiej mi wyrażać się krótko, jak piszę dłużej to niekiedy naciągam ;) Masz rację, że mogłoby być ucięte, zostawię ze względu na dyskusje pod wierszem. Boję się jak ognia 1 osoby? :) Nie byłam świadoma ;) Może coś w tym jest, bo nie chcę zanadto się puszyć, że to empatia, poczucie jedności itp. ;) Fakt, moje wierszyki nie są chyba zbyt osobiste, choć się zdarza. O, i tu tak ładnie, osobiście. Wezmę sobie do serca Twoje uwagi i przy następnych wierszykach zejdę może nieco od ogółu do szczegółu (my - ja). Dzięki i również serdecznie :) @Natuskaa @Tectosmith Podziękowania
  20. :) Zazdroszczę trawki. U nas buro i ponuro :( Dzięki
  21. Tomku... ależ Ty potrafisz zinterpretować :) Rzeczywiście, kolorowe pisma dla pań, kolorowe sukienki, pstre makijaże... Choć u panów świat też obecnie nabiera kolorów w tych obszarach :) Trochę żal mi tej tęczy zabranej dzieciom, może nie przez samych lgbt (nie przypuszczam, by zrobili to celowo) ale raczej przez ich oponentów, którzy tę piękną tęczę zdegradowali, wyśmiali... Szkoda. Określenie mgły jako mozolnej , super. Może odjęłabym jej trochę ciężkości, reszta trafiona w punkt. Dziękuję i również pozdrówka :)
  22. :) dzięki. Woal mi się zaplątał ;)
  23. @error_erros wcale nie piszesz wierszy prostych w odbiorze - może ta kunsztowna niekiedy forma, te przerzutnie itd. zaowalowują co i jak, więc nie powinieneś się dziwić :) Po Twoich powyższych wyjaśnieniach mniej więcej załapałam ;) P.s.Chyba źle zapisałam to słowo z woalką :)
  24. ;) No, daltoniści mają gorzej, bo nie widzieć zielonego... tej natury, tej zieleni... Ale widzą inne kolory, więc tak całkiem szaro nie mają :) Dzięki @Łukasz Jasiński dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...