Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. @befana_di_campi wirtuozersko i finezyjnie Kredens pozdrawia
  2. Pierwsza zwrotka super, ostatnią jakbym gdzieś już słyszała, przedostatnia nieco pompatyczna, ale pierwsza super,trzeba było do końca tak pociągnąć, choć klimat jest, to tak według mnie Kredens pozdrawia
  3. @FaLcorN dzięki Pozdrawiam również Kredens
  4. Ludzie lubią bzdety Niestety Okrągłe słowa O niczym mowa Umcyk umcyk przy talerzu coś dla brzucha Coś dla ucha Tania wódka tania ona Pełnia szczęścia Niech ja skonam Ale w końcu czemu nie? Każdy żyje tak jak chce Wszakże jeden jest warunek Ważne że na swój rachunek Ludzie lubią bzdety Niestety ... Sztuka zawsze się obroni Często jednak by powstała W bzdetach szuka inspiracji A pomaga jej gorzała
  5. @poezja.tanczy dzięki Pozdrawiam Kredens
  6. @Falkone jakie to kwiaty? To tak z ciekawości . Poza tym miły wierszyk Kredens pozdrawia
  7. @aniat. Tylko w mieście? A poza tym nostalgicznie refleksyjnie i lirycznie Kredens pozdrawia
  8. Nie to nie bez łaski Innym sypiesz tęgim groszem Mi figę stawiasz przed nosem Pal cię sześć No i cześć To oszustka szóstka jest I czego to się zachciewa Pani jeszcze w pretensjach? Perfumy biżuteria? Nowe meble do sypialni I kominek mieć w bawialni? Kominek marzył mi się zawsze A jakże Nic takiego się nie stało Zawsze wszystkiego było za mało To takie smutne Że popołudnie nie przyniosło Zmiany Choć ranek był pełen nadziei Teraz wiem Nic się nie zmieni Nie to nie bez łaski Pal cię sześć No i cześć Ta podróż kończy się Szkoda tylko że w tym Miejscu Nie masz racji Może szkoda Może wszystkim To nie powód do płaczu Otwieram przed tobą szerokie pole do Akceptacji
  9. @Zawierucha7 ja bym nie milczała ,a ten lew jest słodki Kredens pozdrawia
  10. @andreas też prawda Pozdrawiam Kredens
  11. Chociaż nie wiem o co chodzi, to podoba mi się, zwłaszcza ta czupryna kurzu Kredens pozdrawia
  12. @kwintesencja gdzie to gdzie w miarę... Kredens pozdrawia
  13. @Rafael Marius każdy ma to co ma i może kochać to co ma albo nawet nienawidzić pomimo okien Kredens pozdrawia
  14. @jan_komułzykant czasy dla jednych przyjazne dla innych nie, tak było i będzie chyba zawsze, a tę piosenkę owszem znam i lubię Pozdrawiam i dziękuję za czytanie i polubienie Kredens
  15. Pozostańmy w kuchni Tu miło tu pachnie Tu tworzą się światy Podniebiennych galaktyk Pozostańmy w kuchni tutaj życie dudni Oceany aromatów i mgławice smaków Za nic nam pokoje Tam są niepokoje Tam walczą i warczą O miejsce przy stole Więc zostańmy w kuchni Gdy jesień za oknem Gdy wiatr zimny wieje Kuchnia cię przygarnie Wznieci znów nadzieję
  16. Może taka już jest natura człowieka Krótki, dobry wiersz Kredens pozdrawia
  17. Zniechęcenie jak brud mnie ogarnęło Klei się i nie chce się zneutralizować Na chwilę pomaga słoneczko na niebie Rozmowa z narzekaniem Cholera jak ja to lubię I przez to nie lubię siebie Wstrzemięźliwość w słowach byłaby wskazana ale w tym kagańcu długo nie wytrzymam Znowu ktoś mnie zawiódł w planie oczekiwań Los ze mną się droczy i zawsze wykiwa Jest coś w tych dniach jednak fajnego Coś co sprawia sporą frajdę To wypad do lasu na 🍄 grzybobranie Biorę koszyk i kalosze i wiem, że Coś tam zawsze znajdę W pięknych brązach kapelusze Spory zbiór cieszy oczy A ponieważ dziś niedziela To przyrządzę z nich kolację i Zaproszę przyjaciela
  18. Czysta poezja Kredens pozdrawia
  19. @Dominika Moon te porywy te zapały jak świat światem się i kończa tak, że się człowiek wtapia w ciepła żonę w stół z kryształem, coś w tym rodzaju pisał Młynarski Wojciech , świat zawsze jest do poprawienia Kredens pozdrawia
  20. @Agnieszka Charzyńska dzięki za odpowiedź, zajrzę Kredens
  21. Ładne i smutne, lecz już wiersze w podobnym tonie czytałam, czy nie piszesz innych? Kredens pozdrawia
  22. @andreas niedawno tego jegomościa też tu wspominałam. Dzięki pozdrawiam Kredens
  23. @Jacek_Suchowicz no tak często bywa, przykra sprawa. Dzięki za czytanie i polubienie Kredens pozdrawia
  24. @befana_di_campi dzięki za sprostowanie, ale meritum pozostaje Pozdrawiam Kredens
  25. Brzmi tajemniczo i chyba o to chodziło Kredens pozdrawia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...