Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. A gdyby rzeczywistość miała odwrotne proporcje?
  2. Potoczyście , pięknie
  3. Podpowiedz , które miejsce jest odpowiednie Pozdrawiam Kredens
  4. Gdyby słowami i zawartymi w nich emocjami można było naprawić świat , to już by było po wszystkim ,a tak to się jeszcze pomęczymy, ale dzięki Tobie choć przez chwile jest lżej i weselej Zwłaszcza dziękuję za to O! Pozdrawiam Kredens
  5. Bardzo ładna metafora ,a tak w kwestii technicznej to kliknij na edytuj i możesz poprawiać ile chcesz Pozdrawiam Kredens
  6. Tak , nie wszystkie emocje są dobre , ale wszystkie są w jakiś sposób potrzebne , bo jak ból sygnalizują , że jest coś nie tak i coś trzeba uleczyć Pozdrawiam S. Kredens
  7. Czy wypluwam to tyle co rzygam ?
  8. Też napisałam wiersz o nadziei jeśli masz ochotę możesz przeczytać , jak ja to ujęłam Pozdrawiam S. Kredens
  9. Z tym spotkaniem , to nigdy nie wiadomo ,"góra z góra ..."
  10. trudno mi uchwycić adresata tego wiersza , choćby w przybliżeniu Pozdrawiam kredens
  11. Mylisz chyba nadzieje z ułudą , nadzieja jest czymś dobrym tak jak miłość i wiara, te trzy
  12. Jak widać polityka to ulubiony temat Polaków , zawsze gorący , a chorych psychicznie nigdy nie darzyło się sympatią , raczej bano i izolowano. jeśli chodzi o medyczny zapis tego wiersza , to jest tu miedzy wierszami a raczej p.s. nuta "optymizmu" po okresie manii następuje faza apatii kiedy to nic się nie chce i w nic nie wierzy. Pozdrawiam Stary Kredens
  13. Fajna ta schizofrenia poetycka , tym bardziej , że taka miękka filozofia i , że kot , też jestem ich fanką . napisałam wiersz dla dzieci pt. "Kot" jest w Bez limitu . jeśli masz ochotę zajrzyj . Pozdrawiam Stary Kredens
  14. Trzeba to czytać ze słownikiem wyrazów obcych i jeszcze jakiś tam Pozdrawiam Kredens
  15. Nic nowego pod słońcem
  16. Nagromadziłeś tych zimowych skojarzeń , że hej
  17. Ale się uśmiałam i jeszcze trzy inne osoby Pozdrawiam
  18. A ja chyba razem z Tobą
  19. nadaremnie - daremnie , tak chyba lepiej choć samotność czasem boli, czas na zmiany - właśnie dlatego , że boli , czas na zmiany a nie choć
  20. Tacy ludzie - zbędne , rymy moim zdanie za bardzo niedokładne skoro w innym miejscu dokładne, to razi ucho . Pozdrawiam Kredens
  21. ta ładnie i dobrze , a tak smutno na końcu , niech to trwa ! Pozdrawia Kresens
  22. I jak tam nic się nie zmieniło ?
  23. trafnie napisane , z biegiem czasu większość odczuwa niespełnienie , może dlatego , że to tylko jeden ze scenariuszy jakie napisało nam życie , a mogło być ich więcej i na pewno mogłyby być lepsze , ale cieszmy się każdą chwilą , gdy mija jest dokończona Pozdrawiam Stary Kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...