Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 819
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. chyba lepiej być takim w połowie.
  2. @Rodrigo de lagarza nie potrzebuje wrażeń, chcę samotnego kawalera:)
  3. @Lahaj po co pędzić za czymś, najpiękniejsze rzeczy są za darmo, iść sobie do przodu i czuć wiatr na sobie a nie siedzieć w klatce i nie czuć cudownego powietrza, w każdym zakątku świata jest pięknie.
  4. na początku jak było nas mało, to było ok, ale jak się rozmnożyliśmy, to na małej powierzchni zaczynamy się kłócić i walczymy, zabieramy sobie wszystko, nie sprzątamy itd.
  5. życie jest pstryknięcie paluszków, nie wiemy dlaczego jesteś tak krótko na ziemi:)
  6. @Hula ja to w domu wszystko niebezpieczne pochowała, ale faceci maja takie przekonania, ze to czegoś nauczą.
  7. @Lahaj ależ z Ciebie ogrodnik:)
  8. wigilia to przyjemność, zwłaszcza jak się ktoś obcy, przyjezdny dołączy do stołu.
  9. całujesz lipową skórę w powietrzu wpadam do wody z pluskiem i radością ciągle pływam w twoich rękach brzoskwinia z moich ud
  10. @michal1975-a a coś skończyłeś? Mogłeś się uczuć dla tłumaczeń wierszy.
  11. @michal1975-a nie, dlaczego, śliczny język.
  12. chyba w translatorze tłumaczyłeś.
  13. @[email protected] ja raczej wyjadę w środku lipca, chcę dalej do Dziwnowa może i do Sopotu, uwielbiam białe domki. takie mam plany, zobaczę co tego wyjdzie.
  14. @[email protected] myślę, że będzie cytrynianka, bo inaczej wesele by się nie udało:) trzymam Cię za słowo:) ja w tym roku wyjeżdżam nad polskie morze i będę tam sprzedawać swoje książki, jeszcze zastanawiam się co wybrać, może w dwa miejsca wyjadę:)
  15. urok mieszkania na wsi:)
  16. @[email protected] byłam sama, nie udało mi się kawalera zaprosić, ale może mi się uda na następny raz. jestem zaniepokojona tym, a jestem ładna dziewczyna:) bawiłam się, tańczyłam, piłam wino, ale wszystkim smakowała cytrynianka. wesele było udane bardzo:)
  17. @[email protected] do Ciebie to pługiem trzeba jechać, jestem nienasyconą kobietą:) Podoba mi się Podlasie, Lubelszczyzna. Szykuje mi się kolejne wesele w Dworze Droblinie. do 3 godziny wytrzymałam na weselu na cieniutkich szpilkach, później poszłam spać, mieliśmy śniadanko o 11, wróciłam już wieczorem, podziwiałam łany zielonych zbóż jadąc.
  18. @[email protected] nie ma u Ciebie polskich łubianek?:)
  19. za makijaż odpowiada Adam, nie kupił jej dobrych kosmetyków, tylko sobie piwo kupił i włóczy się po mieście.
  20. ta szafa taki kuferek:) mój jest pełny kolorowych szmatek, można tak fajnie wszystko przerzucać i zakładać:) i wyglądam później bajecznie:) doszły mi dzisiaj dwie sukienki i komplet i cudny, ślubny grzebyk:) jakby co, to już mam:)
  21. piękny wiersz.
  22. @[email protected] tak, miłość przychodzi nagle:) jestem szczęśliwa, że wyjeżdżam :) coś innego mnie czeka:)
  23. ja jutro jadę na wesele do Janowa Podlaskiego, będę nocować w zameczku i się bawić:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...