Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 822
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @[email protected] woda została, ale wrócę :)
  2. piękne
  3. @Leszczym dziękuję ślicznie:)
  4. @[email protected] kankan był 5 minut, niesamowite przeżycie i uśmiech:)
  5. @Michał_78 wszystko pięknie żyje :) @[email protected] ja nam codziennie treningi na basenie:, z wody praktycznie nie wychodzę. dzisiaj tańczyłam w wodzie kankana, rozgrzałam tak ciało:)
  6. oddycham tobą duchem głębiej a ty mną zabawny z puszystych kwiatów niesiesz głos w odpoczywające niebo wschodzę kolorowo życiem
  7. Narzeka się tylko na komory, pierwszy raz odkąd zaczęło się lato.
  8. @michal1975-a a coś ukończyłeś?:)
  9. cenię sobie życie prywatne, tutaj to raczej bzdury opowiadam:)
  10. @Somalija nie obiektu zainteresowań :)
  11. @Stracony zapewne to są chwilowe nerwy z papierosem w ręku;) on jest taka kobieta żywioł;)
  12. pamietam czasy swojej matury, bo nauczycielki były na mnie cięte, bo przyszłam w szpileczkach i ekstra kostiumie, i zapytały się mnie złośliwie czy wróciłam z zagranicy, a ja na to, że już mam ekstra pracę i pracuję:) zamurowałam wtedy wścibskie nauczycielki:) nie lubię takiego podejścia, u nas strasznie uczą i jest sporo pesymistów, nie wierzą w możliwości uczniów, ale miałam tylko jedną nauczycielkę od polskiego, którą uwielbiałam. skończyłam trudne studia, z tysiąca skończyło około 50, ja z wyróżnienien na pięć obronę:)
  13. masz bujne życie erotyczne:)
  14. @Stracony kto by się przejmował w pięknym miejscu. dziękuję, wzajemnie. u mnie przepiękna pogoda, akuratna.
  15. @Stracony warto, warto, aczkolwiek przyjemność kosztuje:) za dzisiejszy lunch zapłaciłam 89 zł i nic takiego sałata z łososiem, ale ba śmietanie i zachciało mi się fondue czekoladowe, kucharzom się nie chce robić, bo one są od ręki robione, gdy mają pełno gości:)
  16. @Kapistrat Niewiadomski Fajnie wrócić do wiersza:) dziękuję:)
  17. fajne
  18. @Kapistrat Niewiadomski na moich książkach, tak, rodzina będzie bogata, ale nie szkoda mi czasu na francuskie komedie:)
  19. @Stracony tam jest zimno, wracaj się:)
  20. nie lubisz zagrzać miejsca:) ja bym tam została:)
  21. @Dag fajnie mieszkać nad oceanem, masz wszystkie kolory do odpoczynku:)
  22. @Dag a myślałam, że się zapuszczasz w zieleń, to chyba ja taka jestem, basen, później obiad w parku:)
  23. @Somalija było, było i się wyłoniło. małpy są czarne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...