Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 810
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Stracony kto by się przejmował w pięknym miejscu. dziękuję, wzajemnie. u mnie przepiękna pogoda, akuratna.
  2. @Stracony warto, warto, aczkolwiek przyjemność kosztuje:) za dzisiejszy lunch zapłaciłam 89 zł i nic takiego sałata z łososiem, ale ba śmietanie i zachciało mi się fondue czekoladowe, kucharzom się nie chce robić, bo one są od ręki robione, gdy mają pełno gości:)
  3. @Kapistrat Niewiadomski Fajnie wrócić do wiersza:) dziękuję:)
  4. fajne
  5. @Kapistrat Niewiadomski na moich książkach, tak, rodzina będzie bogata, ale nie szkoda mi czasu na francuskie komedie:)
  6. @Stracony tam jest zimno, wracaj się:)
  7. nie lubisz zagrzać miejsca:) ja bym tam została:)
  8. @Dag fajnie mieszkać nad oceanem, masz wszystkie kolory do odpoczynku:)
  9. @Dag a myślałam, że się zapuszczasz w zieleń, to chyba ja taka jestem, basen, później obiad w parku:)
  10. @Somalija było, było i się wyłoniło. małpy są czarne.
  11. miłość to decyzja, dobrze, ze ta miłość się zakończyła murzyna z małpą. całe szczęcie jesteśmy piękni.
  12. @Leszczym możemy się spotykać, mieszkamy razem w Warszawie, ja spędzam wieczory na basenie, w jacuzzi , możemy się zawsze napić drinka:) za to świetnie ćwiczę i sprawia mi ogromną przyjemność:)
  13. umówmy się na basen i do jacuzzi:)
  14. @Wędrowiec.1984 najpiękniejsze są osoby uśmiechnięte:)
  15. ależ z Ciebie romantyk:)
  16. @michal1975-a zostaliśmy stworzeni, żeby mieć bratnią duszę:)
  17. @Somalija to mi się podoba, bajka:)
  18. @michal1975-a ja bym mogła, ja to się odradzam, niewiele mi do szczęścia potrzeba:)
  19. kiedyś do Stinga się zmysłowo bawiłam, miałam długie nogi i chodziłam tylko w mini, zakładam mini teraz i jak idę, to na skrawku 100 merów dostaję parę komplementów, jest to krępujące dla mnie, wtedy idę i się śmieję:)
  20. @michal1975-a dla mnie tłum do jedna osoba maksymalnie, ja się nigdy nie zaszywam w domu, tylko się wyspać i wykąpać, uciekam do natury.
  21. wiersz był ładny i tak delektujemy się od przebiśniegów do zimowych kwiatów.
  22. ja uciekam od miast, źle się czuję w tłumie, ale wspomnienia miłe.
  23. @[email protected] tak nie mogłam się oderwać:)
  24. fajnie dobrze wszystko przeżywać:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...