Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 814
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. wiersz był ładny i tak delektujemy się od przebiśniegów do zimowych kwiatów.
  2. ja uciekam od miast, źle się czuję w tłumie, ale wspomnienia miłe.
  3. @[email protected] tak nie mogłam się oderwać:)
  4. fajnie dobrze wszystko przeżywać:)
  5. z energetyzującego basenu do parku już nie ma jaśminów tylko słodka woń pachnącej katalpy wpadasz do piersi noszę cię przez cały spacer mini storczyku i wącham
  6. jestem taką kobietką, która przeżywa nową młodość. tyle piszę z Dag, łatwo można zorientować. jestem rocznik 71, to bardzo młody wiek przeżyłam już połowę życia, jestem z tego bardzo dumna. jestem elokwentna, dobra dla wszystkich, w pracy bardzo mnie kochają, aż pomalowali mi filar na fioletowo, później się zapytałam czy to pod moje imię. dużo trenuję, mam przyjaciółkę, która zdobyła złoty puchar w biegach, jest z mojego rocznika, najlepszy rocznik na świecie, kocham Boga, znam najlepszą ewangelię i wierzę w moc siania. i nie dogryzaj nikomu Iwonko!
  7. violetta

    O SZNURÓWKACH

    albo na gumki.
  8. przewijasz się pod gałązkami głaszczesz poodwijane trawy jak moje włosy do tyłu przykładam sukienkę z kwiatuszków że zostanę na dłużej
  9. @Somalija pięknie, każdy ma jakieś wspaniałe zajęcia w życiu:)
  10. @michal1975-a piękne Beskidy.
  11. taka np. rzeczka Rycerska :)
  12. najlepiej się zanurzyć w tych górkach rzeczkach.
  13. kupuję warzywa i owoce u ślicznych babeczek, która jedna miała śliczną zieloną w kwiaty sukienkę, taką powycinaną na upał, biznes się u nich kręci, mają wysokiej jakości głównie produkty polskie, polskie czereśnie bajka. fajny wierszyk, marzenie taki sklepik, jak ja, która lubi warzywa i owoce.
  14. @Leszczym w miłości jest łatwiej o wszystko.
  15. @Somalija to co jest przed nami, jest najważniejsze:) mam fajne, inteligentne dzieci:) codziennie zaparzam letnią herbatkę w filiżance, nie wyobrażam sobie życia bez niej, kawę tylko z cykorii, przychodzą do mnie różne dzieciaki, fajni ludzie i zaglądają do szafek, czy jest jakaś fajna herbatka, a tam są zawsze figi i maliny liofilizowane, płatki, jak kładą, to za dużo trochę, to jest jak kompot z wiśni. lubię robić miłe niespodzianki i dbam o to.
  16. @Somalija nie lubię ludzi zawziętych, a ja jestem wyluzowana. róża piękna, robię z niej i innych kwiatów, owoców sama herbatki. nawet nie lubię ciężkich herbat. kupiłam nowiutką pościel i kocyk z wiskozy i lnu, taki leciutki do spania nago.
  17. Twoje wiersze są takie ostre, ale nie w przenośni, tylko dosłownie.
  18. @Rodrigo de lagarza jestem dosyć gorącà kochanką, nawet tego nie czuję:)
  19. powinien się rozpłakać przed tą osobą za którą tęsknisz, oczywiście przy tej osobie, ale jesteś jednak bardzo głupi, a pieniądze jak widzę wyrzucasz w błoto.
  20. łap chwilę z życia i módl się, żebyś był zdrowy.
  21. chyba lepiej być takim w połowie.
  22. @Rodrigo de lagarza nie potrzebuje wrażeń, chcę samotnego kawalera:)
  23. @Lahaj po co pędzić za czymś, najpiękniejsze rzeczy są za darmo, iść sobie do przodu i czuć wiatr na sobie a nie siedzieć w klatce i nie czuć cudownego powietrza, w każdym zakątku świata jest pięknie.
  24. na początku jak było nas mało, to było ok, ale jak się rozmnożyliśmy, to na małej powierzchni zaczynamy się kłócić i walczymy, zabieramy sobie wszystko, nie sprzątamy itd.
  25. życie jest pstryknięcie paluszków, nie wiemy dlaczego jesteś tak krótko na ziemi:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...