Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. A jak ktoś nie ma zmartwień, żyje beztrosko:)
  2. @Tomasz Kucina bardzo, jesteś świeżym powiewem:)
  3. @Tomasz Kucina jestem trochę dowcipna, mogę odpowiedzieć jaki rodzaj, żeby wzbudzić moją ciekawość. nie wchodzę w intymne sprawy, wiesz.
  4. @Tomasz Kucina jesteś przystojny, czy lubisz oglądać kobietę dookoła?:)
  5. @Leszczym pod blokiem na ławeczce, to ty jak Pietrek z Rancza, on dużo pił, a Ty palisz :)
  6. Rysuneczek fajny, ale kwiaty bujnie rosną.
  7. humorystyczne, ale ptaszki to sobie podają gałązki.
  8. To powitasz książkę i wiosnę, ładny zestaw.
  9. Pewnie, jakaś dobra kawka. Napiłam się od prawie roku espresso, które piłam na Cyprze i taki miało smak, że jutro idę znowuż i wezmę podwójne. Pijąc podziwiam niepowtarzalny aromat, bo to kawa brazylijska. Miałam głowę w górze na lampion, który miał fiolki z wodą i kwiaty dookoła.
  10. Życie jest za krótkie, żeby się tak tarmosić:)
  11. Jesteś bardzo ugodowy, świetna cecha dla kobiet:)
  12. Ładna tęsknota.
  13. @ais dziękuję Ci Kruszynko:) @Leszczym przesyłam uśmiech:)
  14. @Tomasz Kucina i siły i miłości, bo jeszcze będą mrozy.
  15. @Tomasz Kucina piękny twój wiersz, melancholia może być piękna, gdy jest eksponowana.
  16. @Tomasz Kucina tak, oczywiście, ładnie mnie nazywasz, że rozpuszczę się. może jesteśmy inni niż nasza poezja, mamy i tak te same odczucia. Uwielbiam styczeń i senną melancholię, wzięłam wole, praca mnie dużo uczy.
  17. @Tomasz Kucina ależ z Ciebie gazeciarz i niekończące się rozmowy:) imponujesz mi :)
  18. @Tomasz Kucina dobre jest takie jedzenie, mam talię:)
  19. To lepiej tę kasę nie wydawać, bo ona jest wirtualnie.
  20. @kwintesencja posyłam uśmiech :)
  21. @Somalija być może moje uczucia odbijają się echem :)
  22. @Tomasz Kucina mamy różne temperamenty:)
  23. @Somalija nie jestem zazdrosna o uczucia:)
  24. @Tomasz Kucina kurczaków nie jem, to pewnie driadą:)
  25. @Tomasz Kucina ja dopiero mam wolne już wieczorem po kolacji albo w trakcie;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...