Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 783
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym bo piszę od dziecka:) generalnie przez całe życie zajmowałam się tylko poezją i zazdrościłam innym, bo lepiej pisali, a ja miałam tylko fantazje w głowie, ale nie potrafiłam tego zapisać:)
  2. @Leszczym nie mam nikogo, kto by na mnie wpływał, raczej słyszę, ze sobie nie poradzę, oczywiście nie jest prawdą, bo robię:) rzadko do kogokolwiek pasuję:)
  3. @Leszczym Ja nie mam wygodnego życia, a jedynie męczące, a mimo to odczuwam szczęście:)
  4. @Leszczym u mnie na pierwszym miejscu jest odczuwanie szczęścia, lubię powiew wiatru, dotykać roślinki, wąchać peonie.
  5. @Rafael Marius myślę, ze każdy sposób jest ok, co komu służy:)
  6. @Leszczym oj się wymigujesz, pomóc nie chcesz:)
  7. @Leszczym zapytam czy lubią poezję i zachęcę, pomysł mam rozmowę:)
  8. @Leszczym nie potrzebuję skandalu, rozgłosu, jestem prostą, skromną kobietą, mogę tylko tak zachęcić:) kto chce, to przeczyta. Ja bez końca oglądam te same francuskie filmy, czy dla dzieci czy dla dorosłych, nie oglądam nowości, jak mnie nie interesują:)
  9. Fajny, chociaż dzisiaj tak gorąco :)
  10. @lirycznytraktorzysta jak rozpoznajesz akcenty?
  11. @Giorgio Alani nasz mózg odbiera naszą myśl jak rzeczywistość i bardzo szybko negatywną myśl trzeba zastąpić radosną:)
  12. @Rafael Marius absolutnie nie, każda myśl jest jak rzeczywistość :) i po co Ci to?
  13. @Rafael Marius warto raczej odwrócić uwagę:)
  14. Jesteś niestrudzona tęsknotom :)
  15. Mieć takiego przyjaciela i być przyjacielem :)
  16. @Leszczym idziesz dobrym tokiem rozumowania:)
  17. @Leszczym nie mam znajomosci, a a marketing wydałam sporo i nic nie daje, musiałyśmy być bardzo sławny:) tak 2 lub 3 godziny możemy sprawdzić w weekendy:) kupimy megafony i będziemy zapraszać, starówka to kiepskie miejsce:) lepiej w parku, ja jestem odważna, mogę podchodziło ludzi:)
  18. @Leszczym to może się umówimy i będziemy sprzedawać książki na ulicy:) w gronie zawsze raźniej:)
  19. @Leszczym chcę miłości, nie poezji:)
  20. @Asia Rukmini zumbę ostatnio tańczyłam :) mam skoliozę i ćwiczę codziennie plus jogę i pilates:) i wraz boli kręgosłup, ale nie mam wyjścia:)
  21. @Leszczym jak znajdę sponsora:)
  22. @Leszczym za poprzedni nic mi się nie zwróciło, rezygnuję z tego:)
  23. @Leszczym na razie nic nie wydaję:)
  24. @Leszczym chyba było by taniej mieszkać na łódce, bo przyszła mi faktura za energię na 2 tys zł, załamałam się:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...