Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Dziękuję Ci Emilu, pozdrawiam najserdeczniej :)
  2. Dziękuję :)
  3. Może następny będzie lepszy, dziękuję ślicznie i pozdrawiam :)
  4. Nie wiem co powiedzieć Michale :)
  5. składając słowa mnie zachwycasz i sama przecież o tym wiesz komentarz wierszem to nie lipa dla Ciebie zawsze mam ten gest dokuczać Tobie no i dręczyć to sado-maso pachnie mi zamiast marudzić wierszy więcej no i liryzmu mocny łyk czy na mnie padło nie mam obaw pachnie kalina róża bez a Ty o makach co przy drogach ten rododendron sobie weź Jacku. bardzo dziękuję za wiersz, jesteś niesamowity :)
  6. Oj, jakie śliczne wierszątko dostałam, cmok, cmok :)
  7. Oxyvio, dlatego czytam Twoje wiersze. Lubię trafiać za poetą. Pozdrawiam konwaliowo :)
  8. Oj zależy się i to jeszcze jak. Myślę nawet o jakiejś rehabilitacji, bo strasznie kaleczne się zrobiło. Pozdrawiam :)
  9. Jesteś przesympatyczny, Waldku :)
  10. Kałuża jest lepsza :)
  11. Wiesiu, nie o maki mi idzie, choć bardzo lubię te kwiatki. Ale tłumaczyć nie będę :) Również pozdrawiam.
  12. Niedopowiedzenie wg mnie nie stanowi sedna, Normanie. Nie cierpię wierszy, których nie rozumiem. Widać każde z nas inaczej postrzega poezję ale mamy do tego pełne prawo. Serdeczności :)
  13. Dziękuję :)
  14. Dzięki za miłe powitanie, też się stęskniłam. Pozdrawiam :)
  15. będziemy się kochać na potłuczonym szkle i w kominiarkach na głowach Mnie by to do głowy nie przyszło, chcę spróbować :P Pozdrawiam z uśmiechem :)
  16. Wszystkie skojarzenia są z natury oprócz płycizny brodzika. Toteż "brodzik" nijak mi nie pasuje. Idę pod prysznic :)
  17. Troszkę mi przeszkadzają zapchajki te minione dni gama słów tych kolorowa Myślę, że bez trudu można by czymś zastąpić. Zdecydowałabym się na konsekwencję w rymach. Łączysz akcent oksytoniczny z paroksytonicznym. Do takiego miszmaszu trzeba wielkiej wprawy. Popraw literówkę - karemiłem. Serdecznie pozdrawiam :)
  18. chciałabym ciebie czymś zachwycić napisać może jakiś wiersz no bo zależy mi się pióro tobie zależy czy już nie gdybyś dokuczył na ten przykład z umiarem dręczył albo bez powiedzmy że nadmiarem czaru to by nie było wcale źle padło na ciebie spytaj czemu nie dzielmy włosa w szczęście pech na drogach w obie strony maki za wiersze wszystkie maki chcę
  19. Emilu, jest coś takiego, co lubię w Tobie i w Twojej twórczości i komentarzach. Nie potrafię tego skonkretyzować. Wiem tylko tyle, że tego się nie da rozdzielić. Skoro jesteś w ,zestawie' biorę jak leci :) Serdeczności.
  20. Emilu, duży plusiak, pióro nie odmawia Ci posłuszeństwa, serdeczny uśmiech dla Ciebie :)))
  21. Wiersz jak ogromny balon.
  22. Michale, Twoje uczucie jest wielkie, wiersz niekoniecznie, no sorki. Mnie się nie widzi. Za dużo Tobie, Ciebie, Ci, Ty, ja (w dodatku z dużej litery) za wiele wielokropków, za długaśny.
  23. i z czego ja ci wiersz poskładam pamiętasz może z których wzruszeń czy z tych co tylko mnie się zdają gdy się zapatrzą w siebie dłużej nieśmiałe drżenie wiotkich uczuć w subtelne upiąć ornamenty kleszczonym ciszom rozgiąć usta w sklepieniach wersów sensy zwieńczyć jakie to trudne pewnie nie wiesz pochować żywcem sny pomdlałe a może wiesz bo przecież kiedyś bez wzajemności też kochałeś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...