-
Postów
13 733 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
53
Treść opublikowana przez Leszczym
-
Na jednej z widocznych gołym okiem części mego ciała Dużymi literami wytatuuję słówko - cham - wówczas osiągnę com zamierzał - spokój wewnętrzny - czytaj – równowagę - Efekt może być żaden będą się czepiać czepiać się będą Już kończę ten list ponieważ złośliwość mnie naszła
-
@Antoine W Miło-ść :))
-
@Marcin Krzysica Super, gratulacje :)!
-
@lena2_ ekstra, sama prawda :)
-
@Michał1975 Z dużym upodobaniem, tylko co jest napisane w ostatnim wersie, bo rozszyfrować nie mogę?
-
@Antoine W dzięki poprawiłem ;)
-
@Michał1975 dzięki Michał ;) Uwierz mi na słowo, że tak nie jest ;))
-
Piosenka o nadziei
Leszczym odpowiedział(a) na beta_b utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@beta_b Ładna piosenka, bo nadzieja zawsze ładna ;)) -
@Klaudia Gasztold Ładne wiersze powstają spod tych prostych włosów :))
-
@Somalija puenta godna mistrzyni :))
-
@Gosława Reni nie trudź się pisz co Ci w duszy gra :)) A gra dużo, fajnie, emocjonalnie, rozbrajająco, otwierająco i tak dalej i dalej. No mam nadzieję, że wrócisz :)
-
@Gosława Fajnie by było, ale nie namawiam :)) Pewne sprawy tylko Ty potrafisz opisać :)
-
@Gosława Reni o tak mała prośba - napisz coś jakąś dalszą część please!!!
-
Szykowna dama przemiła w kier spod różu fikuśnego kapelusza beztrosko przystojny dżentelmen z zahasłowaną skórą na plecach w uśmianym miejscu jakich bez liku Usiedli za ławą zespoleni spojrzeniem cztery iskierki w dwóch parach oczu nadzieja krzyczała nie ma tu o czym wokoło same zaciekawione ludziska ja także, zerkający zza kilku stolików Najpierw Ona wymsknęła się ukradkiem W sukurs Jej cicho pobiegł dżentelmen poszli porozmawiać na długi spacer dłoni prawda, że my nie byliśmy Im potrzebni trzymam kciuki za sypialnię w falbanach Niekiedy ładnie się kończy po żeglarsku i kwiatami.
-
@Liliium bardzo przepraszam, bardzo przepraszam nicka nie odczytałem właściwie :)))
-
w obłokach; w oparach
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Dzięki Nata, miło mi. -
@Liliium Droga Lillio, ależ to ja dziękuję, bardzo dziękuję ;)
-
@Liliium ekstra wiersz, po prostu ekstra. Jakiś taki niby wykrzesany z chwil nieistotnych, ale cudny, przecudny :))
-
@Antoine W kurczę świetny obraz!!! Jestem bardzo na tak, lubię takie rzeczy oj lubię :)))
-
w obłokach; w oparach
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@error_erros Hej dzięki, a mnie się raczej wydawało, że kiepski tekst napisałem. Napisałem go po zajęciach teatralnych, które tak mi weszły w głowę, że musiałem się przełamywać co by do poezji wrócić :)) Taki wiersz na przełamanie :) Masz rację akurat tutaj emotki psują wydźwięk utworu już je usuwam:)) -
w obłokach; w oparach
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Gosława o tak zgadzam się z Tobą, w zasadzie bezsporna teza ;) Dzięki :) -
Pióro wiatrem targane
Leszczym odpowiedział(a) na Michał1975 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@corival @Michał1975 a mnie się ten wiersz podobał, nawet w pierwotnej formie - myślę sobie nie znam się :)) -
w obłokach; w oparach
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Gosława Gosława przeca ciągle się uśmiecham. Może i wiersz złapał lekkiego doła, ale jedno naprawdę jedno mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i zrozumieniem - nic nie rozumiem :)) @Waldemar_Talar_Talar dziękuję, zawsze miło Ciebie u mnie widzieć :) -
Kościół się przyzwyczaił
Leszczym odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar Waldek poruszasz tak dużo kwestii religijnych (kościelnych), że aż ciężko o rzeczową dyskusję. Kwestia spowiedzi, roli księdza, słów, czy nawet całych zwrotów, a nawet pojęć religijnych, czy historii kościoła. To są bardzo skomplikowane zagadnienia nie tylko kościelne, ale również duchowe - że się tak wyrażę:) -
w obłokach; w oparach
Leszczym odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@A-typowa-b I nawet jeszcze mi dobry wiersz wyjdzie :) A u nas na Osiedlu dzisiaj słoneczko, że ho ho :)