Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 731
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Pan Ropuch trochę Cię nie zrozumiałem, ale jak wystarczy ok;))
  2. @Michał_78 jasne że oglądałem, tyle tylko że wówczas mniej rozumiejąc ://
  3. Dopiero tutaj dopiero dzisiaj mnie olśniło po przebyciu czterdziestu dwóch mroźnych jesieni których chyba nie warto było znosić choć to dekadencka jest teza. Mironi, ach Mironi, ach Mironi, Wam i nam i nikomu nie wierzą w system były w system obecny w system przyszły inwigilowani po tysiąckroć. Spacerują sposobem po własnych ścieżkach ogólnej i szeroko zakrojonej niezgodności potocznie, opacznie i jakkolwiek inaczej branej za zgodę mylonej z niezgodą. Rzetelne i tkliwe pamiętniki piszą za Nich: osoby współtowarzyszące współodczuwające współoddychające współempatyczne i współczujące; głęboko współczujące. Najwyższe nagrody i odznaczenia regulaminowo są nie dla nich pojedyncze złe paragrafy są przeszkodą nie do poświęcenia. I dumne i prężne paszkwile na Nich pracowicie pisane przez małych mają największe wzięcie jakże za często donośniejsze od braw. Oni byli, są i będą niezwyczajnie - nadzwyczajni - że nigdzie nie ma takiej siły aby choćby połowicznie Im dorównać. Nawet hołd - po prawdzie - jeszcze nikomu się w pełni nie udał.
  4. @Corleone 11 Dzięki. Już lecę do twojego tekstu. Pocieszny jest, bo na te wszystkie gigantyczne absurdalizmy chyba tylko śmiech jeszcze działa.
  5. @Corleone 11 dzięki za uwagi, są zawsze w cenie. Większość niebawem wprowadzę, ale powtórzenie sobie chciałbym zatrzymać. Jest dla mnie ważne, że oto sobie, sobie - to podkreślenie nie wiem egoizmu? Fakt to chyba jest jednak wiersz :)
  6. @Gosława dziś napisaliśmy odwrotne teksty w pewnym sensie :)
  7. @Gosława wzajemnie Reni, z dużą wzajemnością. Strasznie niewygodna ta monogamia swoją drogą :))
  8. @Gosława Reni a dlaczego na wynos? Od razu na wynos. W ten sposób w naszą znajomość nic nie wniesiemy :)
  9. @Gosława ja chyba też jakiegoś kundelka przygarnę ze schroniska dla zwierząt. Też tutaj gadam i gadam jak potłuczony:)) Reni niebawem do Ciebie zajrzę :)
  10. I Dziś przewątłe stany zdrowia, konta i komórki szepcą ładne teorie o monogamii. W związku z powyższym związek mógłby się rysować soczyście na odświętnym widnokręgu. II Natłok potocznego myślenia wolnego czasu i pewności szepce na ucho ciutek o poligamii. W związku z powyższym związki poszłyby w dużą ilość tysiąca czułych nocy niedopowiedzeń. III Na twardej ławce pod blokiem sobie siedzę sobie i sobie marzę a myśli moje jak latawice i latawce. Widzę tę urokliwą dziewczynę w kąśliwie kuszącej sukience. Męskie me tęsknoty chyba są za głupie na Ciebie taką mądrą i rozsądną. Spokojnie. Mętne westchnienia nie działają i dobrze.
  11. @Gosława Reni tyś prawdziwym Jean Baptistem Racine'm poezji.org :)) Dzięki
  12. @Sylwanna oj tak, podoba się, podoba :)
  13. @w.k.wilczy bardzo fajnie oddałeś klimat klipu "Nieprzysiadalność" i stworzyłeś własną, lekko polemizującą treść. Lubię tak, bardzo mi się to podoba, a jak sobie pomyślę, że dla mnie Świetlicki jest total mistrzem w zakresie słowa no to bardzo, bardzo jestem na tak!!! Jak sobie pomyślę jeszcze ile razy się tak nie przysiadłem no to szacuuuuun!!!!!! @w.k.wilczy Dodam jeszcze, powtarzając się trochę, że według mnie naprawdę dobrze wyszedł Ci tekst i szerzej wpis na forum :))
  14. @lena2_ extra :) Wymownie :)
  15. @error_erros wiersz kompletny :))
  16. @dach fajny wiersz. Ach te nasze wspomnienia z dawniejszych lat. Mnie wówczas również nie było, ale w latach osiemdziesiątych no to panie biegało się tu i tam :)
  17. @Sylwanna Extra. Fajny tekst, z dużym podobaniem :))
  18. @Rafał Hille ceni się Twoje wiersze, ceni. Ten jest kapitalny!!!
  19. @Sekret fajny wiersz :) Ciekawe podejście :)
  20. @Maciej_Jackiewicz Prawie jak "Cztery leki roku" :)
  21. @w.k.wilczy "obok moich świtem zgaszonych oczu" - świetna fraza!!!
  22. @Gosława warto się niekiedy przeprosić z lustrem ;)
  23. Dzisiaj jesteś tylko delikatnym szkłem w niezbyt gustownej ramie, a ja zdaję się grubo ciosanym i krzykliwym granitem. Nasza rozmowa jest wybuchowa, a nawet może i zabójcza. Pamiętam jak przedwczoraj sympatyczniej nam się rozmawiało, używając ładnego słowa narcyz, a pojutrze też będzie lepiej, bo tło będzie bardziej sprzyjające. Chcielibyśmy oboje w każdym razie tak wierzyć.
  24. @Michał_78 dzięki Michaś, liczę się z Twoim zdaniem :))
  25. @Gosława o to to, właśnie to, głupota mnie pożera :)) Wszystko przez Go - Sławę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...