Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 701
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @joanna53 Dziękuję, wzajemnie ;)
  2. @Natuskaa Dziękuję, wzajemnie ;)
  3. @Magda1973Urokliwie ;)
  4. @Marcin Szymański Tak, służą - całkiem nieźle się pisze podczas spacerów :) Polecam.
  5. @Marcin Szymański Dzięki :)) Maleńką gierkę słów na spacerze poukładałem :)
  6. @violetta Jest więc pięknie ;))
  7. @Olgierd Jaksztas Przede wszystkim pisz, bo Ci wychodzi :) Najlepszego :) @Cor-et-anima To są szczere życzenia, może żartobliwe, ale w miarę szczere :)) Wzajemnie :) @Gosława Tobie też i niech Ci nie przyjdzie na myśl, że ja Ciebie nie .... :))
  8. A obecnie jest przynajmniej mniej no, jest się czego przytrzymać. Już nie pamiętam jak to było z co najmniej więcej siłą rzeczy niezłe historie. Tu i teraz przykręca kran przymyka kram przyciężkie okoliczności galopują. Warszawa – Stegny, 25.12.2022r.
  9. @niepasujacy Ale fajne!!!! Gratulacje!!!! @niepasujacy I na pewno jest w tym coś z niesamowitości :)) Udało się Tobie :)
  10. @Cor-et-anima W sumie stabilność też może się przydać :) I świadomość kolejnych - znów udanych Świąt. Dziękujemy :)) @beta_b E, chyba jeszcze nie jest aż tak najgorzej :))
  11. @violetta Wiesz ja jednak akurat Tobie życzę na Święta mnóstwa najpiękniejszych zapachów i mocy tysiąca kwiatków :))
  12. @Marcin Szymański Prawda? No z takim to przyjemnie :))
  13. @violetta Ekstra :) Tych kwiatów no to z pięćdziesiąt pewnie się uzbiera :))
  14. @Waldemar_Talar_Talar Wzajemnie ;))
  15. @violetta Kosmate też mówmy :) @Starzec Dzięki :)
  16. @violetta Mówmy, mówmy tylko co my mamy mówić ?
  17. @Jacek_Suchowicz Dzięki, trzym się ;))
  18. Elicie polskiej poezji i prozy, dokonującej cudów (językowych i nie tylko) życzę wszystkiego naj na Święta. Z wyrazem szacunku, Leszczym Warszawa – Stegny, 24.12.2022r.
  19. @Rolek Ostatnio jakby rzadziej tak czynię :) Ale chętnie się przykleję :)
  20. @Kwiatuszek ładne !!! Wzajemnie !!!!
  21. Dzisiaj znowu musiałem schować ala anielskie skrzydła w głębokie zanadrze i zacnie podkulić ala diabelski ogon, aż się wzięło i niemiło się zrobiło. Taki oto układ gwiazd (ponoć tam wszystko zapisane), że po raz kolejny coś wisi w powietrzu. Warszawa – Stegny, 23.12.2022r.
  22. @ais To chyba smaczny jest serek ;)
  23. @Gosława Serio się martwiłem, ale jak jest ok bardzo się cieszę ;))
  24. @Konrad Koper I ok ;)) @Marcin Szymański Tekst jak każdy inny, tylko tyle że wieloznaczny i z kilkoma perspektywami. No ale to w sumie dla mokotowskich wtajemniczonych.
  25. @Gosława Prawdę mówiąc Reni martwiłem się trochę o Ciebie. Wiesz sam deklarowałem kiedyś że nie ma mnie bez Ciebie na tym forum. No ale przywykłem i pisałem dalej, taki żywot :)) Człowiek wpada w pisanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...