Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 008
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Grajmy w zielone po swojemu. Ja w zeszłym tygodniu posadziłem 4 dabki na łące na skraju lasu. Codziennie je podlewam.
  2. Mówi wąż do królika, Bądźmy na zawsze już razem. I za chwilę go połyka. W Twojej wersji powinno był "Mówił" bo to wiecej niż raz i "połykał", , lub "Powiedział" i "połknął". Ale to takie uwagi nieistotne, bo pomysł super. .
  3. Lubię te klimaty:).Pozdrawiam. M.
  4. -------------- Było fajnie, ale jak pojawiła się ona - zwariowałem.
  5. -------------- Dzięki. Przejrzę jeszcze raz. Nobody is perfect:)
  6. ----------------- Spodziewałem sie tego pytania:). Pan Bóg , wg modlitwy i kobieta tu na ziemi. Można wybrać:)
  7. ---------------------- "Ale" wg np. Wiki, ma kilka znaczeń. To, o którym wspomniałeś, ale także to: (2.1) …wyrażający zdumienie nad czymś
  8. Wodzi nas na pokuszenie, wywołując krwi wciąż wrzenie. Kiedy patrzysz wprost w jej oczy, wiesz, że miłość cię zamroczy. Gdy zobaczysz pod stanikiem, coś co zowie się biuścikiem, czujesz gdzieś tam silne drżenie, i potworne podniecenie. Ale kiedy spod sukienki, wyjdą te cudowne wdzięki, szczupłe, zgrabne jej nóżęta, jakaż wielka to przynęta, której oprzeć się nie możesz, a być może jeszcze gorzej, gdy pomyślisz, o czymś jeszcze. czujesz już rozkoszy dreszcze. Wiesz, że jesteś już zgubiony, i rozsądku pozbawiony. Pragniesz tylko z nią jednego, właśnie z nią i tylko tego.
  9. --------------- Znam całe mnóstwo wartosciowych ludzi, zniszczonych przez wódke i kończacych na onkologii przez papierosy. Przychylam się do Twojej opinii.
  10. -------------- Co ty? Ja jestem za wszelkim uwagom, bo wiesz, autor to jest taki półślepy i widzi to, co chce widzieć, a to czytelnicy go sprowadzaja na ziemię:). Dzięki raz jeszcze.
  11. --------------------------------------------- Moje wiersze to 100% życia. Lubie lekkie i żartobliwe formy dla tych właśnie poważnych spraw. Tutaj inspiracjia po udarze u Jacka Rozenka, kiedy to przy nim była była żona, a kochanka zniknęła. U Michała Figurskiego było zresztą podobnie. Marketingowo masz rację, po sprzeczności przyciągają.
  12. ------------------------------------------------ Ja jestem tradycjonalistą i jak związek jest kiepski, to wolałbym go zakończyć jakoś inaczej niż udarem:)
  13. ------------------- Wzajemnie:). M
  14. Ja ci daję miłość, Moją być musisz. Pokazujesz nogi, Każdy czymś kusi:)
  15. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jest tu pasja i magia i to jest najważniejsze. Tak trzymaj.
  16. ----------------- Zmieniłem:)
  17. Dzięki za serduszka:)
  18. Ach te głaskanie. Można temu mydłu pozazdroscić:)
  19. Facet to proste stworzenie. Jak uda, to od razu tylko o pierwszym dnie:). Z kontrolą nie mam pomysłu. W IT jest "give control".
  20. Ach ta wilgoć między udami. Mała uwaga. "puść" kontrolę - to jakoś nie pasuje. Może "oddaj", czy "utrać", czy coś podobnego.
  21. A ten kandydat do wyprowadzenia na słońce kojące to już Peelce się objawił, czy jeszcze w sferze myśli / marzeń?:)
  22. Intuicja mi mówi, ma problemy, o których nie wiemy :).
  23. ------------------------- Dzięki. Zmienię na małe w takim razie:). Inspiracją, która mi się przypomniała, była rozmowa z byłą dziewczyna studenckiego gwiazdora, przystojniaka, który ją zostawił i wziął sobie inną. Jeszcze dziś pamiętam ten smutek, rozgoryczenie i bezradność.
  24. ------------------------------------- To tak na spontanie. Te wersy przepatrzę. Odnośnie Cie, Ciebie, bardzo niedawno zwrócono mi uwagę, gdy w innym miejscu, napisałem z małej litery "ciebie". Sam nie wiem, czy powinno być z dużej czy małej. Jak sądzisz? Gdy pisze pisma biznesowe, zawsze oczywiście, z dużej, ale tutaj?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...