Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @Deonix_ jasne, jak się nie kleci to się nie pisze :)
  2. Zawsze się cieszę, jak ujrzę coś nowego od @Deonix_ :) A nie jest to ostatnio wydarzenie zbyt częste ... 😔
  3. Czytam właśnie Szczygła "Gottland". System jest przygniatający... dla wszystkich bez wyjątku, nawet dla wolnych ptaków artystów...A może szczególnie dla nich
  4. związki podwiązki rozwiązki ;)
  5. iwonaroma

    *** (rzba o..

    rzba wie o tym ...
  6. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    korytarz chorych starzy młodzi i dzieci na końcu światło!
  7. @Rafael Marius Coś w tym stylu ;) I kto to zrozumie? :( Dzięki za serduszko
  8. To też ciekawe, że królowa z księżniczkami wsiadły do komunikacji miejskiej a nie np.jakiegoś Merca ewentualnie, od biedy, do Taxi ale miasto wciąż zaskakuje swoją różnorodnością :) Plastyczny obrazek, jak z filmu
  9. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    gala prince szara reneta
  10. @Jacek_Suchowicz ;) czegoś mało:) wierszyk mi się urwał... Dziękuję za Twój:) @Rafael Marius :) zgadza się Dziękuję:) @Marek.zak1 :) Dziękuję, odpozdrówki @Sylwester_Lasota zdarza się:) Dzięki @violetta @FaLcorN @MIROSŁAW C. Podziękowania:)
  11. @Wędrowiec.1984 ;) Dzięki
  12. takie wiersze (i wszystko) lubię najbardziej gdy forma, choć przepiękna pozostaje tylko tłem a treść, choć znacząca nie ciąży, nic a nic więc wiersz (i wszystko) znajduje swoje miejsce bez wysiłku - ponad grawitacją cud!
  13. po abchasku po balijsku po cebuańsku po dzongkhasku po estońsku po grenlandzku po hawajsku po jakucku po kreolsku po limbursku po łatgalsku po madursku po nepalsku po oksytańsku po panddżabsku po rumuńsku po syngalesku po tamilsku po ujgursku po warajsku po zapotecku mój Boże... a chcę rozumieć po bosku?!
  14. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    działka
  15. @Ewelina :) bardzo dziękuję i również pozdrawiam
  16. @Konrad Koper ;) dzięki @viola arvensis :) dziękuję
  17. @MIROSŁAW C. Dzięki
  18. nie można dotknąć usłyszeć powąchać i posmakować miej na nie oko otwarte
  19. Bo zostawić siebie to droga zła - od początku :)
  20. :)
  21. Jak je (te myśli) pozostawić z dystansem to rzeczywiście nie mają na co liczyć :) (np.że nam wejdą na głowę ;))
  22. @Sylwester_Lasota :) dziękuję
  23. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    duży
  24. ;) dobre. Można się pogubić w tych płciach jak również w ich relacjach oraz konotacjach ;)
  25. iwonaroma

    U ortopedy

    ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...