Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Super oddana chwila - bez czasu. Ładnie opisane
  2. tak myślę o kimś kogo rozumiem dogłębnie falami dotykamy się wzajemnie brat może mieć lat sto albo pięć nieważna też płeć brat to brat krew przepływa serce bije głowa tu niepotrzebna
  3. @Rafael Marius :) też. Dzięki
  4. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    naukowy
  5. iwonaroma

    Bruksela cz.III

    Superancko :)
  6. ;)
  7. @Konrad Koper ;) dzięki @Leszczym :)
  8. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    @MIROSŁAW C. :) dzięki
  9. @Leszczym Fakt :) i to może nawet bardziej dotkliwie... Dzięki
  10. @Leszczym :)
  11. @Leszczym :)
  12. miłość zmiękcza kamienne oczy zamienia w dwa słońca
  13. Śliczne metafory, mnie szczególnie ten wiatr na łańcuszku z deszczowych paciorków...
  14. @Rafael Marius rozumiem Cię. Dziękuję @Starzec ;) o, to już musisz ich sobie sam poszukać (na swój użytek) :) @Duch7millenium no tak @Leszczym :) dzięki
  15. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    @Marek.zak1 :) dziękuję
  16. @Czarek Płatak :) dzięki
  17. :) 👍 Jedni lubią składać innym życzenia, ale są też tacy, którzy mają to (delikatnie mówiąc) w głębokim poważaniu. I jeszcze inni, którzy wolą częstować hejtem :( Nic to, ustawiajmy się odpowiednio
  18. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    Gombrowicz
  19. @Starzec :) no, może oświeceni się nie boją, lub boją tylko troszeczkę ;) Ja w sumie nie boję się utraty mnie - jako Iwony-takiej a nie innej, natomiast boję się, bądź raczej buntuję przeciwko cierpieniu. Ale zdaje sobie sprawę, że ten lęk/bunt jest jak dół, w który cierpienie właśnie wpada :( Tak czy siak, lęku i buntu trzeba się pozbyć, by cierpienie nie dotykało. Łatwiej powiedzieć niż zrealizować ;) Dzięki @Ajar41 dziękuję
  20. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    @Waldemar_Talar_Talar :) o to chodziło, by pachniało nadzieją:) Dzięki za słówko, również pozdrawiam
  21. a ja się boję pozostać w mniejszości tu gdy większość odfrunie
  22. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    bezmiar
  23. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    @aff :) to prawda, że słabe. Ale w tej gęstwinie, w tym mroku to nawet 20 watt robi nadzieję;) Fakt, wszyscyśmy tutaj chorzy... Również zdrówka (mimo chorób;))
  24. iwonaroma

    haiku w szpitalu?

    @JWF dzięki
  25. @Leszczym jesteś dżentelmenem :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...