Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Lahaj, to Ty jesteś facetem czy kobietą, bo piszesz że nazbierałaś :) (moje przypuszczenie o twym długim nosie nie było jednak bezpodstawne...)
  2. Już się boję :)
  3. Może miałeś go jak Pinokio, długi i niewygodny, to lepiej, że już go nie masz :)
  4. Jak empatycznie, tak chcieć spełnić czyjeś marzenie....
  5. Rozumiem Twoją niechęć :), ale rdzawy nie zawsze skrzypi i jest nieprzyjemny, weźmy na ten przykład rydza, albo fale rudych loków, albo... psa o rudej sierści ... no już zmykam a wierszyk cudny i przyjemny w odbiorze mimo rzeczonej awersji :)
  6. Czyta się bez najmniejszych potknięć. Wiersz płynie, a tęsknota również..
  7. Callunko :) , nie każde życie okazuje się "życiem" (do życi ;)), miejmy nadzieję, że przy naszym nie trzeba będzie stawiać cudzysłowia . Zdrówka ☘ -------- Wątpiciel ;), dzięki
  8. Konradzie :) biorąc pod uwagę jak zawyżasz w ocenie swoje teksty mój wypada gdzieś w dolnych rejestrach.... o ile masz rację :) Marku, ale Twoje życie nie ma cudzysłowia :) :) to dobrze, że robią, a co z nim ZROBIĄ, to już inna inszość.
  9. Dzięki Krakelura i Ania za serca :) :) pełna zgoda. Ale tutaj są dwa źródła wg mnie. Nie cierpią, bo już nadto cierpieli, bądź nie cierpią, bo jeszcze do tego nie doszli ;) Zdrówka również
  10. wychodzę ot , i całe "życie"
  11. Gites :)
  12. iwonaroma

    Cisza

    Mnie się podoba
  13. No cóż mogę powiedzieć Sylwestrze, tylko tyle, że to fajny wiersz :) ale 3x się w zbliżeniu to może nieco nadto :) Zdrówka
  14. Dzisiej to jednak nie to samo co dzisiaj, a Morfeuszowi należy się wielką litera :), zwłaszcza w sytuacji próby stylizacji.
  15. Dzięki calluna :)
  16. Zgadzam się z Tobą. To działa fenomenalnie - ale przecież nie zawsze. Bywa, że się odwracasz...a oblech nóż w plecy :) Bywa też, że czeka, z premedytacją, by zaatakować po czasie w sytuacji, gdy już w ogóle się tego nie spodziewasz. Bywają też tacy magicy, co potrafią zło czynić na odległość. Wiem, że to brzmi niezbyt...i większość ma prawo w to nie wierzyć, ale ja też mam prawo - to wiedzieć :) Stąd zakończenie mojego wiersza, można to przegryzć, rozgryźć, zutylizować - w samotności. Zdrówka również.
  17. cierpienie mordercy jest sensowne, jest uzasadnione cierpienie dziecka wyzwala miłość wielką, przeogromną nie tylko jego rodziców moje cierpienie? o to mniejsza przegryzę je sama
  18. Dzięki becie za serce!
  19. Coś Ci gwizło? :) Dzięki Marku (pominęłam pierwsze Twoje imię bo jest trudne do zapisania :)) puenta średnia ale cóż wymagać... :) wyedytowalam bo mi się brzydko rymnęło ów ów.
  20. Jaka tam intelektualna :) zwykłe portalowe gaworzenie :)
  21. kryształowe pieśniarzy perliste śmiechy dzieci cichy szept poetów prawie już zaświaty :) nagle KWIK! wszędobylski KWIK anektuje nam uszy polityczny KWIK...
  22. W sumie zgadzam się z tym co napisałeś. Wg mnie najistotniejsza jest intencja. Lepiej blisko być kopiowania- jeśli przekaz szczery, natomiast bycie na wskroś oryginalnym tylko po to, by np.zadać komuś klina ;) to już brzydko pachnie.
  23. Dzięki calluna! :)
  24. Dzięki Nata, już zapomniałam co napisałam, ale przypomniałaś :) hejka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...