-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
ten wiersz jest ze smutku
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Hej Justynka. Tak, może być przedstawiona sytuacja graniczna/końcowa- twardość, paraliż, niemoc oraz... że już nie karmimy innych. Ale... kropla drąży skałę :) Woda życia jest silniejsza. Dzięki i bardzo pozdrawiam. Prawda :) Smutek jest tęsknotą. Dziękuję i pozdrawiam również :) Rzeczywiście, czasem trzeba poczekać. Choć to czekanie bywa dramatyczne. Sporo racji w tym co napisałaś, że wszystkie wiersze są ze smutku. Może tylko wyjątkowo są zabawne bądź afirmacją. Dzięki i pozdrówka -
ten wiersz jest ze smutku
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak, łzy są potrzebne w trudnych sytuacjach, bardzo. Spokojnej nocki :) I dziękuję Dokładnie. Stojąca woda może zamienić się w bagno, a z niego ciężko wyjść... Dzięki i pozdrawiam również :) Dokładnie tak. Rzadko możemy tylko pstryknąć, by coś zniknęło. Trzeba wykonać pewną pracę, i tak jak piszesz, często potrzebna jest pomoc innych. Użyłam skał piersi bo klatka już wyeksploatowana... Poza tym oddają tę ciężkość na sercu, którą się czasem czuje, twardość doświadczenia i pewien paraliż, niemoc. Konieczny jest trud dokopania się do czystego źródła. Dzięki i pozdrawiam :) -
pod sercem uwięzione źródło nie może się przebić zadzierzgnięty oddech w twardych skałach piersi gdyby popłynęło łzami łzami łzami uwolniło zmiękło...
-
:) właśnie :) Dzięki i pozdrawiam również
-
Po polach łąkach i lasach
iwonaroma odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Cała prawda :) -
Fakt.
-
Justyna - palców - literówka
-
Nic zbędnego, bardzo esencjonalnie a przy tym lirycznie :)
-
chimeryczna
- 6 509 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
:) Dzięki Justyś coś tam sobie skrobię ;)
-
czar, powab i styl z podtekstem
-
@ostatnia_sentencja bo on nie wino, tylko może z winą ;)
-
:))) Należy się, należy, bo Jerzy leżąc na wieży bardzo w swą świeżość wierzy. Ona mu rośnie jak ciasto w dzieży.
-
Leży Jerzy na wieży i znów jest świeży!
-
Rytmicznie :) jak to przy wędrowaniu :)
-
Bardzo ładne zakończenie :)
-
jeden mały kamyczek zła
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@joanna53 :) dzięki Joasiu -
Leży Jerzy na wieży i coś sobie mierzy. Potem się z tego zwierzy...
-
do twojego ogródka i skarlały kwiaty zwinęły się z bólu a trawy wyschły
-
ciepło
- 6 509 odpowiedzi
-
- dla dzieci
- zabawa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Krzyk
iwonaroma odpowiedział(a) na Justyna Adamczewska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Gdyby uczyć w szkołach konstruktywnego wyładowywania gniewu, może mniej takich matek byłoby... Ale w szkołach zajmują się czym innym, a wszystkie dziewczynki są przecież słodkie, grzeczne...cóż złego może z nich wyrosnąć? -
dzięki Ilonka, super piosenka :)
-
Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że widzi stado jeży. Aż włos mu się zjeżył... :) Fajne takie lingwistyczne zabawy, w sumie nie pamiętam, jak to dokładnie było, ale coś z tymi włosami też. Pozdrowienia :)
-
Irytujące nie - ale lekko psujące całość. Ale widzę, że poprawiłeś, jest Ok. Da się żyć bez nadmiaru :)
-
@Ilona Rutkowska :) dzięki