Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Hej Justynka. Tak, może być przedstawiona sytuacja graniczna/końcowa- twardość, paraliż, niemoc oraz... że już nie karmimy innych. Ale... kropla drąży skałę :) Woda życia jest silniejsza. Dzięki i bardzo pozdrawiam. Prawda :) Smutek jest tęsknotą. Dziękuję i pozdrawiam również :) Rzeczywiście, czasem trzeba poczekać. Choć to czekanie bywa dramatyczne. Sporo racji w tym co napisałaś, że wszystkie wiersze są ze smutku. Może tylko wyjątkowo są zabawne bądź afirmacją. Dzięki i pozdrówka
  2. Tak, łzy są potrzebne w trudnych sytuacjach, bardzo. Spokojnej nocki :) I dziękuję Dokładnie. Stojąca woda może zamienić się w bagno, a z niego ciężko wyjść... Dzięki i pozdrawiam również :) Dokładnie tak. Rzadko możemy tylko pstryknąć, by coś zniknęło. Trzeba wykonać pewną pracę, i tak jak piszesz, często potrzebna jest pomoc innych. Użyłam skał piersi bo klatka już wyeksploatowana... Poza tym oddają tę ciężkość na sercu, którą się czasem czuje, twardość doświadczenia i pewien paraliż, niemoc. Konieczny jest trud dokopania się do czystego źródła. Dzięki i pozdrawiam :)
  3. pod sercem uwięzione źródło nie może się przebić zadzierzgnięty oddech w twardych skałach piersi gdyby popłynęło łzami łzami łzami uwolniło zmiękło...
  4. :) właśnie :) Dzięki i pozdrawiam również
  5. Fakt.
  6. Justyna - palców - literówka
  7. Nic zbędnego, bardzo esencjonalnie a przy tym lirycznie :)
  8. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    chimeryczna
  9. :) Dzięki Justyś coś tam sobie skrobię ;)
  10. czar, powab i styl z podtekstem
  11. @ostatnia_sentencja bo on nie wino, tylko może z winą ;)
  12. :))) Należy się, należy, bo Jerzy leżąc na wieży bardzo w swą świeżość wierzy. Ona mu rośnie jak ciasto w dzieży.
  13. Leży Jerzy na wieży i znów jest świeży!
  14. Rytmicznie :) jak to przy wędrowaniu :)
  15. Bardzo ładne zakończenie :)
  16. @joanna53 :) dzięki Joasiu
  17. Leży Jerzy na wieży i coś sobie mierzy. Potem się z tego zwierzy...
  18. do twojego ogródka i skarlały kwiaty zwinęły się z bólu a trawy wyschły
  19. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    ciepło
  20. Gdyby uczyć w szkołach konstruktywnego wyładowywania gniewu, może mniej takich matek byłoby... Ale w szkołach zajmują się czym innym, a wszystkie dziewczynki są przecież słodkie, grzeczne...cóż złego może z nich wyrosnąć?
  21. dzięki Ilonka, super piosenka :)
  22. Leży Jerzy na wieży i nie wierzy, że widzi stado jeży. Aż włos mu się zjeżył... :) Fajne takie lingwistyczne zabawy, w sumie nie pamiętam, jak to dokładnie było, ale coś z tymi włosami też. Pozdrowienia :)
  23. Irytujące nie - ale lekko psujące całość. Ale widzę, że poprawiłeś, jest Ok. Da się żyć bez nadmiaru :)
  24. @Ilona Rutkowska :) dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...