Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @tak to ja :) dziękuję
  2. @Czarek Płatak @tak to ja Dziękuję:)
  3. jedni z lewej drudzy z prawej strony inni podgryzali od dołu dzięki temu wybujałam się z iluzji i otwieram tylko do Góry
  4. A ja nie będę tak spolegliwa wobec twojego wiersza. Przerzucasz winę na zewnątrz (nie tylko w komentarzach ale także w tym wierszu - ona nie wie, ona w innej bańce - a ty - taki zwykły i normalny - w domyśle dobry :) - w mydlanej). Wg mnie brak ci pokory i po prostu stawiasz się wyżej. W prawdziwej depresji ludzie nie piszą wierszy, więc ty jeszcze jej nie znasz.
  5. iwonaroma

    limO, limF

    Pierwszy fajny ale ten drugi to raczej nie frywolny jeno...makabryczny deczko ;)
  6. I w krainie mrówek różne role są:)
  7. To tak jak z tym bólem głowy u kobiet :) Jeśli to prawdziwy ból to zrozumiałe, ale często gęsto to wymówka :)
  8. @Rafael Marius :) oby dzieci rodziły się tak szybko i w takich ilościach jak liczba odsłon i komentarzy w tym Twoim wierszu :))
  9. @Tectosmith mowy nie ma, żebyś mnie wciągnął w czcze gadanie. Kobranocka ;)
  10. @Tectosmith a co ty możesz wiedzieć co ja wiem? I to ty uważaj, bo już po ciebie idą :)
  11. @Tectosmith taki brak luzu i dystansu czyni cię niespecjalnie szczęśliwym
  12. Fajny wiersz :) A @Tectosmith nie ma luzu i poczucia humoru więc wciąż się czepia
  13. @Ewelina :) dzięki Ewelinko :) również pozdrowienia:) @Tectosmith Pan Bóg się nie uraża w przeciwieństwie do Ciebie, który masz wciąż jakieś wąty
  14. @Monia :) dzięki
  15. B.ciekawe, bo rzeczywiście, kto ma rację? :) Obserwator czy szczęśliwi, którzy de facto są nieszczęśliwi, tylko o tym nie wiedzą? (i odwrotnie:)) Mnie się obserwator podoba ale subiektywne odczucia też mają swoje racje... :)
  16. bo choć to prawda niektórzy chcieliby w związku z tym zawładnąć posiąść rozproszyć a ja chcę pozostać cała cała dla Nieba
  17. Życzę :) Hej również noworoczne i dziękuję
  18. ;) dziękuję
  19. wyniańczone, ścibię... 👍
  20. @Ewelina :) Dziękuję i również zdrówka na cały Nowy Rok :) @Moona właśnie:) Dzięki i również pozdrawiam:) @kwintesencja wzajemnie autorko - bądź szczęśliwa jak najczęściej:) Dzięki za głos :) @Natuskaa @huzarc @Tectosmith Podziękowania:)
  21. ;) @Rafael Marius :) do końca pewnie nie... w końcu ważne, by była rozmaitość:) Dziękuję
  22. @Rolek :) ciut mi się rymnęło ;) To również pozdrawiam z N.R. i dziękuję
  23. @dot. :) ślicznie dziękuję
  24. @Marek.zak1 wzajemnie Marku :) i dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...