Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @Marek.zak1 :) zgadza się. Dziękuję @poezja.tanczy dokładnie! Dzięki:) @staszeko :) może pionek wcale nie chce być królem wiedząc jaka jest sytuacja... Profity realnego króla de facto są mniejsze niż straty a przykład króla Stasia aż nadto wymowny... Bity to w pewnym sensie stracony, ale mniejsza o nazewnictwo i szczegóły - to tylko wierszyk :) Bardzo dziękuję:) @Jacek_Suchowicz :) prawda :) Dziękuję @Monia @Klip @Rolek @Sylwester_Lasota Podziękowania:)
  2. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    dobranocka
  3. to zwykły pionek może stać się wszystkim a król... wciąż potrzebuje ochrony i ruchy ma mocno ograniczone w dodatku bez przerwy straszony szach mat szach mat szach mat... i stracony
  4. iwonaroma

    kiedy pierwszy raz

    @Jacek_Suchowicz :) genialnie Jacku :) żeby to jeszcze były życzenia/ propozycje obojętne emocjonalnie (jak to od maszyny) ale nie, to nie jest wszystko tak bezinteresownie, operator sieci skrupulatnie liczy zyski :( Dziękuję @jan_komułzykant :);) O, takie życzenia od żywego Janka to ja chętnie przyjmuję:) Bardzo dziękuję
  5. Nikt za nas tego nie zrobi...
  6. iwonaroma

    limF

    Pierwsza wersja chyba lepsza
  7. Pierwsza część jest dla mnie niezrozumiała;)
  8. iwonaroma

    kiedy pierwszy raz

    otrzymałam życzenia świąteczne od stacji benzynowej pomyślałam - właśnie kończy się pewna epoka kiedy dziś życzenia urodzinowe złożył mi asystent Google'a pomyślałam - właśnie się skończyła...
  9. iwonaroma

    (wieczorny deszczyk)

    @jan_komułzykant :) Ślicznie:) Dziękuję @et cetera :) oj szklana ;) Twoja propozycja b.poetyczna, ładna lecz chciałam żeby pierwszy wers korelował z trzecim, gdyby drugiego zabrakło. Dziękuję :) @Lidia Maria Concertina :) Podziękowania
  10. iwonaroma

    (wieczorny deszczyk)

    @violetta :) dziękuję
  11. @duszka :) tak tak :) Dziękuję i również pozdrawiam
  12. Też chciałabym rozgwieździć się na niebie. Bądźmy zuchwali! Fajny wiersz
  13. Ponoć zamęt najlepiej właśnie pokonać milczeniem - w bezemocjonalnym dystansie. Ale wczoraj wiało!...
  14. Super
  15. iwonaroma

    (wieczorny deszczyk)

    wieczorny deszczyk nagie gałązki szklą się drzewo w kropelkach
  16. @Radosław :) dziękuję @Starzec również dzięki:)
  17. iwonaroma

    (odwilż)

    @Sennek :) dzięki
  18. @Sennek :)) Dziękuję
  19. iwonaroma

    (odwilż)

    @Nata_Kruk :) fajnie :) a czy haiku? o to mniejsza:)
  20. @Jacek_Suchowicz :)) Ale ładnie... a łąka cudna! Dziękuję @Leszczym :) również dziękuję
  21. @Leszczym :) dzięki
  22. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    ścieżka
  23. @Nata_Kruk :) miło Może być ciekawiej z Twoją propozycją - skorzystam. Dzięki:) @jan_komułzykant :) śliczna :))) Dziękuję @violetta :) Dziękuję @Natuskaa @Bożena De-Tre @Marek.zak1 Podziękowania:)
  24. @Ewelina :) oj, zaraz poprawiam:) Dziękuję i również pozdrowienia:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...