Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    zagwozdka Hołowni
  2. Z tym Kali same problemy;) Pozdrówka
  3. Talent. Tylko 'jeno' zamieniłabym jednak na 'tylko'. Ale bez nacisku;) Nie odpowiadasz na komenty, głosy? Maniera, wstydliwość, obojętność czy brak czasu? :)
  4. Bardzo empatycznie - też dla siebie, co istotne.
  5. iwonaroma

    luz

    @violetta @Monia @Marek.zak1 Podziękowania:)
  6. iwonaroma

    luz

    każdy chciałby go mieć ale żal dupę ściska
  7. iwonaroma

    limO, lim18+

    Agrest go gilgotał? :) Masz dryg do limeryk :)
  8. iwonaroma

    (połacie ziemi)

    @et cetera :) wystaje, ale jak ładnie! :) Każdy krajobraz na swój walor Dziękuję:) @Konrad Koper dzięki
  9. ;) dziękuję i również pozdrawiam
  10. iwonaroma

    (połacie ziemi)

    połacie ziemi biało biało i biało aż po horyzont
  11. @Tectosmith fanatyzm religijny? :D dobre sobie ;) Bądź sobie bez duszy, co mnie to obchodzi. Dla mnie kuriozalne jest to, że zarzucając innym zakłamanie (w tym przypadku mojej skromnej osobie:)) piszesz wiersz o sercu natomiast wiele komentarzy... nie tylko bez duszy, ale także niestety bez serca. To moja ostatnia rozmowa z tobą, żebym znów nie była posądzona o fanatyzm ;)
  12. @Tectosmith a ty masz pojęcie jaką drogę my przeszliśmy? Nie przeszkadza ci w niewybredny sposób pisać komentarze do wielu tutaj osób, jeździć po nich - to tak zachowuje się osoba, która dużo przeszła? To cierpienie nic cię nie nauczyło? @Kwiatuszek wykształcenie to akurat mam odpowiednie. Rzadko tu bywasz więc może nie czytałaś jak często brzydko @Tectosmith komentuje zaczepiając Bogu ducha winnych. Depresja tego nie usprawiedliwia.
  13. Zgadza się, choć proza często mnie dopada :( ;) Dzięki
  14. Prawda :) Hej w południe:) i dziękuję
  15. Sugestywnie. Naszło mnie, by zamiast "krzyczy" użyć "trzeszczy" - ale to może niestosowne...
  16. Bardzo ładnie o bliskich... o mamie... Dla nich warte są uczucia ponadnormatywne :)
  17. Tak, bardzo wzruszający ...
  18. sześciu króli, sześć kucharek ... ;)
  19. @Marek.zak1 ;) Oby. Dzięki i również pozdrawiam @poezja.tanczy :));) Dzięki! Również zdrówka @Radosław :) bardzo dziękuję @Czarek Płatak @Jacek_Suchowicz @Starzec @tak to ja @et cetera Podziękowania:)
  20. @tak to ja :))
  21. @tak to ja :))
  22. @tak to ja :))
  23. @tak to ja :))
  24. @tak to ja :) dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...