Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Annie_M

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  1287
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Annie_M

 1. Annie_M

  Reklamy

  Dzięki, mam Mac'a, ale coś zainstalowałam. Jest lepiej :)
 2. Annie_M

  Reklamy

  Przy widoku niezalogowanym pojawiła się na dole ekranu reklama, która się nie przesuwa i zakrywa tekst. Jest to bardzo denerwujące. Do tego jeszcze ogromna reklama pod tytułem utworu i właściwie nic więcej nie widać.
 3. Tyle jest reklam na stronie. że teksty giną. Rozumiem, że muszą być, ale to co się teraz dzieje, to jest już lekka przesada. Centralne miejsce na ekranie zajmuje reklama, a tekst - wiersz jest jakimś mało istotnym dodatkiem. Po nachalnych reklamach telewizyjnych, radiowych, mamy obecnie nachalne reklamy internetowe.
 4. Annie_M

  paskuda wiatr

  Podobasię, wczytałam się trochę w tekst i wyrzuciłabym z drugiego wersu gdy a z szóstego - mi. Ale to tylko moje lużne wariacje :) Pozdrawiam
 5. Ciekawie, aczkolwiek trochę chaotycznie.
 6. Annie_M

  panowie! ... wiosna

  Zgadzam się https://youtu.be/98n-q1wjp5w
 7. Ciekawe mini, trochę niepokojące. Pozdrawiam
 8. Ja widzę plusy dodatnie i ujemne :), tej całej sytuacji. Świat się zmniejszył, kontakt jest coraz łatwiejszy, może nie bezpośredni ale zawsze coś. Możemy, my zwykli zjadacze chleba, pisać wiersze i publikować - kiedyś, bez internetu, było to nie do pomyślenia. Wypowiadać się - lista jest długa. Oczywiście każde przegięcie jest złe, ale tego nigdy się nie uniknie. To jest jak z każdą fascynacją czy uzależnieniem - trzeba tego doświadczyć, aby móc to odrzucić lub wybrać tylko to, co jest najlepsze i służy dla rozwoju jednostki :) Pozdrawiam
 9. Annie_M

  Woda toaletowa

  Bronek napisał: "Niesłychanie ohydną zbrodnią wobec młodych zapaleńców wierszowania, jest niefrasobliwa postawa wielu z nas - w tym i mnie - kiedy to umieszczamy teksty nie mające wiele wspólnego z gatunkiem"
 10. Kot to futrzak jest wygodny i się łasi gdy jest głodny jak dostanie już jedzenie do igraszek nie jest skłonny stać go tylko na mruczenie leży sobie na kanapie śpi i chrapie
 11. Całe szczęście ( to nie psota) że lalka nie wyszła za kota. Kot by się nią pobawił odgryzł głowę i zostawił.
 12. Annie_M

  Cyganeria

  Dzięki Franku. Cieszę się, że dobrze wyszło, bo to nie było takie pewne :) @Marlett@Jacek_K Pozdrawiam
 13. Nie, no świetne. Położył się gość na trawie i oblazły go mrówki. Co za absurdalne i irracjonalne zdarzenie!!! "limeryk - żartobliwy wiersz, oparty na groteskowym, absurdalnym dowcipie"
 14. Annie_M

  Połowiczność

  "Niesłychanie ohydną zbrodnią wobec młodych zapaleńców wierszowania, jest niefrasobliwa postawa wielu z nas - w tym i mnie - kiedy to umieszczamy teksty nie mające wiele wspólnego z gatunkiem," https://youtu.be/8mCYjAdCcak :))
 15. Mówi się - pajęczyna kłamstw. Ale żeby się z niej wyplątać, nie wystarczy tylko dmuchnąć :)
 16. Pozmieniałbym trochę wersyfikację. Dla mnie - pierwszy wers za długi i do tego powtórzenie tytułu. Moze podzielić tytuł z pierwszym wersem? z porcelany słoń - wg mnie niepotrzebna inwersja. Ja Pas chyba z piosenki https://youtu.be/nW43cYdk7AU tak mi się skojarzyło :) w sumie tekst fajny, zatrzymał pozdrawiam
 17. Wszystko jest rozwojem i doświadczeniem. Dusza jest jak diament - potrzebuje szlifu, żeby pięknie błyszczeć. Pozdrawiam.
 18. Pewien choleryk co mieszka w Szczecinku chcąc się odmłodzić - kapał się w winku z gatunku jabola biedna jego dola bo zaczął pisać wierszy bez liku
 19. Los wymusza żeby być hojnym - piękna myśl, powiedziałabym nawet ze zlota.
 20. Annie_M

  orkiestra dęta

  Kasujesz moje wpisy, które ci nie pasują, piszesz obrażliwe teksty, blokujesz wątki i zmieniasz ich treść i jeszcze żądasz przeprosin. Zastanów się nad sobą Bronisławie. Może więcej magnezu by się przydało, albo jakiś witamin? Usunęłam tekst tylko dlatego, że nie chce mi się już z Tobą gadać. Jeżeli postępujesz tak jak wyżej napisałam, to po prostu nie jesteś dla mnie partnerem. To tyle.
 21. Annie_M

  orkiestra dęta

  W orkiestrze dętej miasteczka Błonie - 10 na trąbach grały li tylko słonie. -10 (------) dyrygent zgorszony faktem - jakim faktem? odrzucił batutę. Dziś dokształca konie. - 12 A więc to nie limeryk. W dodatku antropomorfizacja jeszcze nie stanowi o tym, że wiersz jest absurdalny i groteskowy.
 22. Co to jest Foruma? Co to za stwór? To chyba nie po polsku. Sum chyba w wodzie pływa i ryba się nazywa.
 23. Annie_M

  dieta cud

  Lody w bitej śmietanie? Musiało być zabawnie :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...