Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 799
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Tyle się dzieje:)
  2. uwielbiam cię w bujnym ogrodzie z podmuchem pszczół motyli kwiatów to ciepłe uczucie na mnie ponoszę twój mrowiący ślad
  3. @Tectosmith poczekam:)
  4. @Tectosmith ja bym się napiła kawki tam:) oczywiście zabytki są moim marzeniem :) Bardzo fajny wiersz, czuje się luźny klimat:)
  5. U Ciebie domowe ognisko, ja nie chcę mówić jak ja spędziłam święta, jeszcze czuję boleść:)
  6. Papugi dobrym punktem zaczepienia:) mi tęskno Paryża:)
  7. @Jacek_Suchowicz amen:)
  8. Ja czekam aż rozpuści się Antarktyda i zakwitnie:)
  9. @Rafael Marius trochę są podobne, jeżeli do mnie, to o osobie, której piszę:)
  10. @Rafael Marius tak samo:)
  11. @Rafael Marius tak, jest delikatny:)
  12. @Dag na razie zapada się w sen, ale to jest do czasu:)
  13. @Radosław dziękuję Ci i pozdrawiam wzajemnie:)
  14. @Leszczym oj co Ty nosisz w sercu?:)
  15. @Leszczym drony mogą wszystko:)
  16. Wczoraj nad moim oknem latały kolorowe drony, to było fajne, one szalały cicho:)
  17. @Marcin Szymański tak, jestem taką Calineczką:) pozdrawiam w pięknym nowym roku:)
  18. z dzwoneczka spadasz puszkiem a ja otulona tobą tańczę jak iskierki spokojnie przyjść jedną nogą potem drugą
  19. @Wędrowiec.1984 to mogłoby być coś uczuciowego:)
  20. @Wędrowiec.1984 tak, częściej myślę o tym co nie wydarzyło się:)
  21. @Wędrowiec.1984 będą też wilgotne rzeczy:)
  22. @Wędrowiec.1984 przed nami jeszcze taka zima, wykorzystajmy to:)
  23. @Wędrowiec.1984 można być dumnym z tego :)
  24. @Wędrowiec.1984 naprzemiennie, coś tam sobie zamoczyłam:) cieszę się z takich sytuacji:)
  25. @Wędrowiec.1984 pisałam ten wiersz, pieszcząc wypukły szron na ośnieżonych gałązkach w słońcu:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...