Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 783
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym moja kapustka to prima, nie jem więcej, bo na jutro nie starczy:)
  2. @Leszczym właśnie robię młodą kapustkę, już prawie kończy:) to jest poddanie się:) Czyli rozgryzłeś Ewelinę:)
  3. @Leszczym no widzisz, ale to nie prima aprilis:)
  4. Ja to się poddaję życiu:)
  5. @Leszczym cieszę się, pozdrawiam:)
  6. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję i pozdrawiam ciepło:)
  7. Ją tak wiatr unosi do góry :)
  8. @lirycznytraktorzysta nie o to chodzi:) pnę się do góry:)
  9. @staszeko jak na jakimś jachcie:) dziękuję:)
  10. Wygram i wydamy oczywiście, gdy Ty wygrasz i wydamy razem:)
  11. @Tectosmith tak, trochę żartuję, oczywiście :)
  12. @Tectosmith ja też z przyjemnością cokolwiek to znaczy:)
  13. Z miasta do miasto nie:)
  14. @Tectosmith mówię o podróży zagranicznej :) Z domu do domu to nie dla mnie:)
  15. wyczuwam delikatne nadejście chwyć pąk magnolii pnąca do ciebie otwieram wiśniowe płatki nieś mnie jak wczesnowiosenny ty
  16. Nie byłam nigdzie w tym roku, a mam wielką ochotę na podróż:)
  17. @Tectosmith po co Ci szczera osoba? życie to zabawa:) To ja wygram :) fajna osoba to jest coś warta:)
  18. Życzę Ci dużo kasy, zagraj w Eurojackpot :)
  19. Dla mnie sf. Gdy człowiek zmieni swoje reguły, będzie w innej strukturze. Podoba mi się tradycja, gdzie wypisuje się swoje niedobre nawyki i to po prostu podłapała i patrzy jak się to pali, wyrzuca się z siebie te myśli.
  20. Też dziękuję, bo dla mnie także:) urocza, Meksykańska, chyba marzysz o wakacjach:)
  21. Rośnie rozrabiaka:)
  22. @andrew kościół zbyt poważnie bierze Boga. Polecam Imię róży, gdzie mnich odnajduje księgę, w której Bóg jest radosny:) nasze życie to gra, zabawa:)
  23. Coraz bardziej robi się zły, a mamy się przygotowywać na przyjście Pana:) i co wynika z tych przygotowań, coraz większe porażki :)
  24. Teraz to inpost króluje, rzadko coś dostaje pocztą, niedługo to skrzynki będą niepotrzebne :)
  25. Taki słodki powiew, mam piece wspomnienia z nad morza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...