Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poet Ka

Użytkownicy
  • Postów

    2 309
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    18

Treść opublikowana przez Poet Ka

  1. @Wiechu J. K. rzewne...podoba mi się!
  2. Poet Ka

    Żółtodziób

    @Wiechu J. K. wszyscy byliśmy kiedyś młodzi i bezczelni.
  3. @Wiechu J. K. pewnie tak...z pewnością tak. @Wiechu J. K. po zastanowieniu...nie raz już byłam iskrą i nie raz nią jeszcze będę, to pewnik. @Wiechu J. K. dziękuję za wierszowany wpis:)
  4. @leszek piotr laskowski to kunsztowna, dojrzała, refleksyjna liryka.
  5. @Migrena mesmerizing...
  6. @beny7777 melodyjne...
  7. @leszek piotr laskowski pod Krasickiego trochę, smutne...
  8. @hania kluseczka w zasadzie tak...😬
  9. @Ernest Guzik mocne
  10. @monon gdyby nie ostatnie wydarzenia kryminalne w Kadłubie, rozumiałabym to jako sentymentalną wyliczankę i taniec malinek. Niestety bardziej to mięsopust krwawy, niż owocowy karnawał. Utwór robi wrażenie, które intensyfikuje pointa.
  11. @Migrena "haiku po przejściu przez dadaistyczny filtr"- w punkt!
  12. @Jacek_Suchowicz w punkt!
  13. @Berenika97, @hania kluseczka mogłam tę szyszkę wyrzeźbić bardziej starannie😀
  14. @Berenika97 na końcu to graficznie zaznaczone echo, ale i szyszka;) @Berenika97 dziękuję :) @Łukasz Jurczyk ,@violetta ,@Proszalny, @andrew ,@Jacek_Suchowicz, @Berenika97 ,dziękuję!
  15. @andrew drobne zmiany tylko, patrz Poliptyk I... Dziękuję... pozdrawiam:)
  16. @Waldemar_Talar_Talar taki utwór to doskonały początek do rozważań na temat sztuki i estetyki.
  17. Poliptyk II (wariacja) I.FuyU Gil i rudzik- dźwięk Oto Oto łip łip łip łip łip łip łip łip łip łip A śnieżek pada. Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa Pa II.HarU Wiosną sakura I tylko to się liczy Żuraw poleciał! Napijmy się namazake!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! III.NatsU I oto prześwit, Latolistek cytrynek- Siadł na łopianie. A łopian rozpościerał się nad wodą. __________________________________ UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Siadł na łopianie Latolistek cytrynek- I oto prześwit. IV.AkI W spokojnym lesie Maślak Sitarz i kuna Jak abakany... (((((( O! Echo)))))) (((((( )))) ((((((((( w lesie))w lesie )))))) ((((Maślak i kuna))kuna)))) ((((Abakany)) )))))))))))) ((((kany)))))))))))) I szyszka!!!
  18. Poet Ka

    pożywianie się żywym

    @iwonaroma przedni koncept:)
  19. @leszek piotr laskowski pendant do Inwokacji !
  20. @APM noc na plaży...nie...nad jeziorem.
  21. @Stukacz piękno...
  22. @Berenika97 , Ciebie zainspirowała @Nata_Kruk, Ją z kolei @Jacek_Suchowicz z czasem pewnie wydacie tom poetycki...trzeba wielkiej wprawy...podziwiam.
  23. @sisy89 niezwykle, że ktoś w krótkiej formie potrafi oddać w sposób liryczny taki bezmiar czułości...podziwiam...
  24. @Migrena to bardzo głęboka, poetycka analiza kryzysu w relacjach damsko-męskich. Trzeba wielkiej artystycznej sprawności, żeby tak precyzyjnie opisać postępujący zanik pozytywnych uczuć i emocji. Chapeau bas.
  25. @Waldemar_Talar_Talar ,@piąteprzezdziesiąte , bardzo Wam dziękuję:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...