Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. w czymże się różni współczucie przechodnia od współczucia... celebryty? ;) @Magdalena - daję, bo mogę i chcę, nie trzeba zasługiwać.
  2. @Magdalena oj to musi... szarpać... współczuję
  3. Skąd ta.. gwałtowność... ciekawym?
  4. @wierszyki świetne! prawie można przy tym zatańczyć ;)
  5. @tie-break a i kawa może zostać, lubię jej zapach... i fusy się pod krzaczek papryki nadadzą! Cóż za przydatny wiersz!!! Dziękuję jeszcze raz :) Mówiąc powolność miałem na myśli upływ czasu... ja akurat zaczynam dzień od gimnastyki. To już 3 benefit z Twojego utworu haha ;)
  6. @tie-break dziękuję za uchylenie rąbka autorskiej weny :) a że pozwolę sobie zabrać z Twojego dzieła, to co mnie urzeka ;) - to biorę właśnie powolność poranka... doskonale ją znam... choć w wersji mono ;)
  7. @Berenika97 chyba mieszkasz gdzieś w pobliżu... ;)
  8. @tie-break mawiają - jak się nie przewrócisz to się nie nawrócisz ;)
  9. @tie-break uznaję dobre intencje :) ale naprawianie ludzi czasem przynosi gorsze efekty... niż intencje :)
  10. @tie-break oj nie uprzedzaj faktów! Daj się człowiekowi rozwinąć ;) @Noxen to Twoja rzeczywistość i jest ok! Dzięki, że się podzieliłaś :)
  11. mówią, że pokusa jest zawsze stosowna do okoliczności...
  12. @Kwiatuszek Jakież to prawdziwe... dziękuję :)
  13. Oczywiście fortel tylko artystyczny miałem na myśli! ;)
  14. Podstępnie ;) ale brawo! :)
  15. Piękne! cóż za... intensywność...w niewielu słowach :)
  16. Wszak węgiel to odmiana alotropowa diamentu...
  17. Śliczne! Dziękuję :)
  18. Nie cierpię kawy... ale poranna powolność urzeka :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...