Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Radosław Naughty naughty... ;)
  2. @Alicja_Wysocka mówią, że nie ma róży bez... ognia ;)
  3. @Trollformel a pisanie to sztuka? czy sztuka to pisanie? ;)
  4. @Trollformel dobrze się czasem tak zaplątać, pod dyktando :) Ale lepiej wracać do siebie potem ;)
  5. @Alicja_Wysocka przekornie - jeśli mają to pół biedy, gorzej niż są same tylko - to co wtedy? ;)
  6. @Witalisa świetne! Gazda - Boski ;)
  7. @andrew aktualne ;) dzięki :)
  8. @Justynaa cudne! zgadzam się. Miłość nie draśnięta choćby przez cierń cierpienia... nie jest miłością pełną :) Powodzenia! Odwagi :)
  9. @Poezja to życie cudne! tak mało słów, a tyle... treści :)
  10. @Bożena De-Tre cholernie trudny temat... chyba każdy jakoś inaczej próbuje go rozgryźć. Mocne!
  11. @MIROSŁAW C. świetny warsztat! Chylę czoła :)
  12. @Papierowy Lis cudne! Pełne... życia. A podkręcenie słowa "przeokropnie" - miodzio!
  13. @Marcin Tarnowski - na pohybel imperialistycznym kapitalistom! Podoba się :)
  14. @Amber - smacznego! i na zdrowie ;)
  15. @Radosław choć... nurtuje mnie czy ten czasownik to - męskoosobowy, czy niemęsko... ?;)
  16. @Radosław zgrabne i prawdziwe ;) chyba bez fortelu ;)
  17. @Leszczym świetna zabawa słowem! w moim ulubionym stylu! Chylę czoła!
  18. @beta_b świadomość, owszem - tak. Inny rozwiązaniem może być - danie alternatywy - choć to kosztowne w czas i zaangażowanie, ale lepsze niż "Odłóż komórkę" Dzięki za podjęcie tematu.
  19. @beta_b niezmiernie wymowne - dla mnie - koszmar rodzica.
  20. @aniat. skrystalizowałaś po prostu myśli, które mam w sercu, taka ulga - dziękuję :)
  21. @Radosław to ja bez fortelu ;) dziękuję :)
  22. @Leo Krzyszczyk-Podlaś "Nadzieja zawieść nie może" :)
  23. @Amber cudne! czy była by jeszcze woda wodą?
  24. "Jeżeli jednak, nie oglądając, spodziewamy się czegoś, to z wytrwałością tego oczekujemy."
  25. @Magdalena zasiedziałem się jak na przechodnia... dziękuję za potupajkę i oddalam się na z góry upatrzone pozycje. Do następnego, bywaj!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...