Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Radosław jeśli te zmiany są aktem Twojej woli - świetnie! wspieram i popieram. A jeśli nie... to czyj to wiersz? ;) P.S. Kotów żal... dały w łeb?...
  2. @Magdalena <pomarańczowa galaretka>
  3. i ja też sądzę, że wątpię... Niemniej - zachęcam - tnij kartki piórem ;)
  4. @Trollformel No chyba właśnie mój moje urządzenie pomiarowe ma zbyt mały zakres... ;) Ale dorosnę! Nauczę się! Zdobędę wiedzę i doświadczenie... już wkrótce ;)
  5. @Trollformel z czytaniem Ciebie to jak z piciem 50letniej whisky przez wiejskiego pijaczka... niby raczy i upaja tak samo... ale nie wie nieborak, tak naprawdę CZYM się upił ;) (wybacz może nieco obcesowe porównanie... chodzi o tą markową whisky, a pijaczek to ja, żeby nie uwłaczać broń Boże pijaczkom ;) )
  6. @bazyl_prost genialne ;) jest w końcu kompetentna odpowiedź na odwieczne pytanie: "po co?" ;)
  7. @Lenore Grey a już "wiesz, że nic." Otwiera taaaaakie możliwości :) Uwielbiam taką zwięzłość pełną obfitości, dziękuję :)
  8. @Radosław tak... po kuracji lekarza pierwszego kontaktu, czasem konieczne... ostatnie namaszczenie ;)
  9. normalnie jak lekarz pierwszego kontaktu ;) @Radosław no jak nic... kremówka!
  10. @Radosław to zakwadraćmy teraz te koła, co? ;)
  11. @Radosław!! mnie tą drogą do nieba wysyłasz, a sam na łakocie dajesz dyla?!?! ;)
  12. @Radosław a pisałeś, że "droga jak droga" ;) fortel? ;)
  13. @Radosław do nieba schodami szli, czwórkami i knock'ali do drzwi ;)
  14. @Radosław a droga ta droga?
  15. @Leo Krzyszczyk-Podlaś tak, tak chocholi taniec... i sznur bez roga ;)
  16. @Lenore Grey niezmiernie dużo treści w tych niewielu słowach :) nie da się odejść, bez przystanięcia :)
  17. @zawierszowana melancholijny amok... warto pomyśleć ;)
  18. @Radosławjak dla mnie wystarczą pierwsze 3 wyrazy ;) kotów i tak nie lubię ;)
  19. @Leo Krzyszczyk-Podlaś: - Siedzimy z dziewczyną, nie wiedziałem co powiedzieć - no to się oświadczyłem ;)
  20. @Leo Krzyszczyk-Podlaś pocieszne :) czasem z nudów można się... oświadczyć ;)
  21. @APM - zuch! :) Odwagi ;)
  22. @EsKalisia ciekawy rytm :) Po drugiej stronie majaczy serce z kamienia?... Logika wygląda na niezłą babkę ;)
  23. @andrew grunt to... wytrwałość "patrzę codziennie" :)
  24. @tie-break mięciutkie :) dzięki :)
  25. @piąteprzezdziesiąte cudne!!! gdzież taką ONĄ spotkać? :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...