Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

FaLcorN

Użytkownicy
  • Postów

    2 385
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez FaLcorN

  1. @Dobry, Zły i Brzydki sonet, erotyk poziom wysoki wart oka zawieszenia pewnie wywoła nie jeden szmer w muszli ciała -- pozdrawiam
  2. @Waldemar_Talar_Talar te "zawsze" to za duży optymizm, pozdrawiam Waldemarze
  3. @Madeleine_B żyjemy w czasach wzrostu toksyn w ludziach powietrzu i wodzie ale daleki jestem od przekonania czyjejś winy w stu procentach ładnie bo szczerze, a to wyzwala pozdrawiam
  4. w otwarte karty gra się najcudniej w punkt, potwierdzam że bardzo udany erotyk
  5. @Giorgio Alani tylko szczere&rytmiczne wiersze przyjemnie się "dorabia" - prawie zerowym "kosztem" bo samo się nuci Czekam na kolejny "bit", pozdrawiam
  6. @Waldemar_Talar_Talar po drzewach się wspinałem aż mosznę obijałem super Waldemar lekko i z głębią i odnoszę wrażenie, że coraz lepiej pozdrawiam
  7. @Łukasz Jasiński za stary jestem by nie pamiętać "cudów" Platformy. Przemiany kasy państwa w słupy Vat'owskie itp ktoś mądry kiedyś powiedział: "Władza deprawuje" władze warto zmieniać, tylko u nas zawsze nieurodzaj wyboru, pozdrawiam, ps. dobrze że dodałeś "od autora" bo bardzo się kojarzy z rozbiorami
  8. @Łukasz Jasiński A NA NAS spłynie splendor PiS'u... by żyło się lepiej... mimo kryzysu
  9. @Giorgio Alani A NA NAS nie wieje nawet wiatr jesteśmy - tak wyszło jak pakt zza krat podoba się, godne uwagi i służy - jak widać wyżej: tworzeniu ciągu dalszego pozdrawiam
  10. @Łukasz Jasiński jest taki tomik L. Staffa: Sny o potędze :D pozdrawia: kąśliwy kolega :-)
  11. bo jak w piosence: niecierpliwi ładnie, pozdrawiam
  12. @error_erros jest kunszt, demon zbladł gdy czytał, pozdrawiam
  13. @Tectosmith @Waldemar_Talar_Talar przyznaje się: mi też zdarza się powtarzać: zgodnie z rytmem Sercem bo bez serca pierś pusta i głucha Sercem a nuż się jakaś wsłucha Sercem choć serce to kawał mięsa mięśnia... może jednak znaczyć więcej zawsze możesz ruszyć z miejsca
  14. @Waldemar_Talar_Talarkażdy odbiera inaczej bo smak ma inny, a w tym piękno tkwi i różnorodność, ja odczułem przesyt zwrotu, ale nie uroku, pozdrawiam
  15. wydaje mi się, że zbyt duża ilość tego zwrotu nie służy kompozycji, tak jakbyś uderzał na pianinie w te same tony zbyt często, poszukałbym zamienników, mimo zauważonych nadmiaryzmów: podoba się, pozdrawiam
  16. @Waldemar_Talar_Talar znów ładnie i trzeba się domyślać, pozdrawiam
  17. @Bozena1957 Świat: w hałas tik-toka wpatrzony wiersz refleksyjny + a teraz żarty: pierwotny słowik? da go się złapać? jak pokemona?
  18. internet: dobro/zło? szczytów technologii szczyt dno? jak na urodzinach: każdy chce "tortu" pieniędzy i chce coraz więcej ps. "małą łyżeczką też się najesz" a o degradacji wszelkich zasad każdy wie i widzi pozdrawiam
  19. @Waldemar_Talar_Talar Wojna=biznes Głód=wykorzystywanie słabszych=>praca za małą stawkę=>biznes Śmierć=>zakład pogrzebowy=>biznes nawet relacje ludzkie to często=>biznes a ja piszę bo to ostatni bastion bez biznesu i jest moje albo wspólne z nadzieją pozdrawiam :-)
  20. koronkowej roboty poezja pozdrawiam :P
  21. @Waldemar_Talar_Talar prostotą piękne -- i po co metafory? pzdr
  22. @złote serduszko "sowa" mądra głowa co nie wyznaje półśrodków i znów ma rację, pozdrawiam autora i @sowa
  23. @Adam Zębala głębia myśli jest, tematyka +, pierwsze skojarzenie: Arkadia, pozdrawiam
  24. warto mieć charakter i się odgryzać, pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...