Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 736
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Waldemar_Talar_Talar "skazani na byłe" świetny tekst!!!
  2. Leszczym

    Zbiór w zbiorze

    @Marianna_ ładne zdjęcie, ale wiersza nie widzę:))
  3. @dach Umówieni. Nawet w Łodzi:)) A może niech każdy płaci za siebie - czyli za swoją poezję ;)) Wódek ci u nas pod dostatkiem ;)
  4. @Nikodem Adamski trochę się nie zgadzam z poprzednikiem. Widzę tutaj głębię niekoniecznie wiersza. Prozatorski w sumie tekst o przecież nie wiem jak nazwać "ważnych" sprawach i zagadnieniach.
  5. @dach nie do końca się z Tobą zgadzam, ale i u mnie poezji za mało i nie znam się:))
  6. @dach z dużym podobaniem, szczególnie pierwsza zwrotka trafiła w moje serce :)))
  7. @Nefretete mnie się podoba żartobliwy - o ile dobrze odczytuję - ton tego wiersza:))
  8. @valeria ktoś kiedyś w jakiejś piosence, której już nie pamiętam użył zwrotu "bo kocham na Ciebie patrzeć" @Leszczym a już wiem Myslovitz "Dla Ciebie" ładna piosenka, dzięki za przypomnienie ;))
  9. @Nefretete pojęcie światowej pralki bardzo mi przypadło do gustu;)))) Fajna myśl, trafne określenie ;)
  10. @corival a ja z kolei doceniam tematy, które podejmujesz. Takie wiersze też są potrzebne. Łapię przy nich spokój:))
  11. @Lahaj Uczucia Twoje najważniejsze, nie wiem na kogo i na co, ale wkurw bywa potrzebny, a nawet niezbędny. Ciekawa sprawa, że wiersz może się przy okazji udać.
  12. @Nefretete Nie wszystko rozumiem, ale z dużym podobaniem:)
  13. @Nefretete dzięki Seba, pozdrówka;)))
  14. @GrumpyElf Tytuł wiersza film mi przypomniał. Pamiętam, że chyba się uważało i chyba powszechnie, że film jest niezrozumiały i nie wiadomo o co chodzi. Miałem kolegę, który twierdził, że wszystko zrozumiał z akcji, tłumaczył mi nawet, ale i tak nie zrozumiałem;))) Sporo zapomniałem z filmu dlatego zapewne nie rozumiem odniesień. Ale wiersz jest jak najbardziej ok;))
  15. @iwonaroma Temat nie jest mi obcy. Sukcesy Polek i Polaków na tej imprezie bardzo cieszą i wzruszają;)
  16. @jakub.m Dzięki, wybacz za spóźnioną odpowiedź. Wcale nie chcę aż tak zdrowo myśleć, wcale nie chcę. Myślę również, że to nie koniec opowiadania;)
  17. @Waldemar_Talar_Talar ekstra, super spodobał mi się ten wiersz. Zaskoczył mnie:))
  18. @dach Masz Talent ;)) A to już coś. I kilku czytelników tutaj - też się liczy.
  19. @Igor Osterberg aliceD Wszystkiego najlepszego ;)
  20. @Atypowa Pani ładny wiersz, saga właściwie, prowadzona wierszem białym. Ciekawy pomysł i przedsięwzięcie:))
  21. @Gosława Teraz już wiem, że wyszło i bardzo się z tego cieszę:) Młodszy i wolny i mnie dotyczy, a konkretnie deficyt w tym zakresie;) Łap uśmiech :)))
  22. @Pan Ropuch bardzo budujące słowa i dziękuję Ci za nie. Cieszę się, że do mnie zajrzałeś :) Starałem się. Zresztą zawsze się staram tylko nie zawsze mi wychodzi :)
  23. @Gosława Reni bardzo Cię lubię, widzę w Tobie dobrego duszka trudnych wierszy tego forum:))
  24. @Gosława Reni jakże miło Cię znów widzieć w zacnym gronie poetów:)) Twój uśmiech jest wart mojego pisania:) Wybacz, że się przymilam:)
  25. @[email protected] a wiesz przypomniałeś mi fajną wokalistkę. Lubiłem kilka kawałków, bo całych płyt nie znam:)) Chyba może nawet coś wrzucę na fb;))) Thx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...