Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Myślisz? :) Dzięki @Radosław :) dziękuję
  2. @Leszczym :)
  3. @Leszczym :) dziękuję 🎄
  4. Na początku to może trochę łechtać dumę, próżność - "widocznie jestem wyjątkowa, jeśli taki zazdrosny" - ale to fałszywa ścieżka.... Bywają awantury ale i morderstwa...
  5. Myśli mają moc...
  6. @Natuskaa :) płatki jak ręce, potrafią opadać;) Dzięki i pozdrawiam również :) @Rafael Marius :) Dziękuję @Monia Święte słowa Moniu, święte słowa :) Dziękuję i również pozdrawiam @violetta @Ewelina Dziękuję i pozdrawiam świątecznie :)
  7. Wzajemnie Natuusko Wesołych Świąt:) mimo, iż syn daleko...
  8. Dokładnie tak, niech się boją i uciekają
  9. byłam dawcą na koniec będę bardzo zmęczona i wreszcie się rozluźnię rozchylę jak kwiat ku Najwyższemu
  10. Świetny. Ale chyba 'nakłucia'? :) Chyba że Ci się z kłóceniem skojarzyło ;)
  11. @Rafael Marius ... Mimo to 🎄 :) Dziękuję
  12. @violetta :) dziękuję
  13. dzielimy się jedni radością drudzy smutkiem do kogo chcesz się przytulić? a może kogoś przytulić?
  14. ;)
  15. @Jacek_Suchowicz Ale ładnie Jacku to zapisałeś :) Dzięki @Wiesław J.K. ;) Dzięki i również serdecznie @Natuskaa @Rolek Podziękowania:))
  16. Wspólne malowanie, wspólny obrazek i wspólne wieczne życie :)
  17. @duszka Duszko :) dziękuję szczerze @Andrzej_Wojnowski @Waldemar_Talar_Talar Podziękowania:))
  18. Tak, lepiej wycofać zmysły niż zwariować...;) Poza tym wycofanie zmysłów jest korzystne na pewnym etapie rozwoju duchowego.
  19. Wiersz piękny i potrzebny...
  20. Przebodźcowanie jest czymś okropnym. Ja np. jak wychodzę z hipermarketu to jestem chora... w ogóle współczuję sprzedawcom, te okropne mocne sztuczne białe światło przez tyle godzin pracy ...
  21. @Rafael Marius :)) Dzięki @Marek.zak1 Tak, tak właśnie jest. Dziękuję i również pozdrawiam:) @Starzec :) właśnie Dzięki i również zdrówka @poezja.tanczy Muszą się dorośli 'trochę' oczyścić, bo się 'trochę' pobrudzili... ;) Dzięki i również pozdrowienia najlepsze:)
  22. w przedszkolu poszliśmy do domu złotej jesieni na spotkanie wigilijne mówiłam wierszyk a starsza pani przede mną płakała płakała płakała dygnęłam i wręczyłam jej laurkę z namalowanym przeze mnie sercem tuliła mnie jak dzieciątko boże patrzyła na mnie jak na aniołka * potem było ze mną różnie gniewy, kłamstewka, zazdrości wstydy, ucieczki, zaniechania ale dobrze pamiętam kim jestem na początku
  23. iwonaroma

    Święta

    Wzajemnie 🎄
  24. Czasy się zmieniły, zamiast Św. Piotra... ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...