Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    spostrzegawcze
  2. na ja i ty odtąd nieszczęścia chodzą parami
  3. @MIROSŁAW C. Dziękuję:)
  4. @Jacek_Suchowicz :) ale mi miło :) Dziękuję ☺️
  5. @Łukasz Jasiński :) dobrze jest zgasić natrętów:)
  6. @Leszczym :) @Rafael Marius :) dzięki
  7. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    wspomnienie z wakacji
  8. @Wędrowiec.1984 to jest dobre :) Tak to jest z krytykami, leją na dzieła sztuki a pisuar (Duchamp) do rangi dzieła sztuki nobilitują! ;)
  9. @Jacek_Suchowicz :)))
  10. @Wędrowiec.1984 :) Tak, notatnik w komórce pomaga, ale są sytuacje, gdy trudno z niego skorzystać. Dzięki:)
  11. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    odwrót
  12. @Marek.zak1 popieram, by brzydcy mieli szansę :). Wielu brzydkich daje kobietom poczucie bezpieczeństwa ( jeśli są przy tym zaradni życiowo, kochający i opiekuńczy) chociaż bywają też brzydcy typu Belmondo, z którym jazda bez trzymanki ;) Piękny mężczyzna też nie jest bez szans w kwestii poczucia bezpieczeństwa, choć prawda, że narażony na wiele pokus... :)
  13. Ha ha ha :)) fakt, jak się przesadzi z grą to efekt może być taki, jak piszesz. Lecz jeśli zachowa się względną równowagę do końca a na tym końcu wygra - to można odlecieć;) Dzięki za kmnt
  14. @viola arvensis :) dziękuję
  15. life is beginning
  16. No tak, rzeczywiście jest różnica między 'dziecinna' a 'dziecięca'. Zasadnicza. Dobre zestawienie do refleksji. Masz literówkę:) lepiej woleć niż wlać;) komuś na ten przykład :) Pozdrowienia
  17. Włosi są pozytywni, nawet jak są negatywni:)
  18. @A-typowa-b :) dziękuję Również zdrówka i z uśmiechem:) @Bożena De-Tre :) dziękuję
  19. @Leszczym :) dziękuję
  20. @Leszczym :)
  21. @Leszczym dziękuję:)
  22. @Leszczym :) dzięki
  23. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    buty
  24. @poezja.tanczy miło :) Dzięki i również pozdrawiam @Nata_Kruk :) przemyślę, choć między kołataniem a znikaniem ten bezruch jednak jest mi konieczny... Dzięki i również pozdrawiam @Natuskaa @Liero @Leszczym Podziękowania:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...