Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Problemy techniczne   20.11.2017

   Z winy usługodawcy występują drobne problemy techniczne z serwerem (szybkość działania). Za utrudnienia przepraszamy.

Waldemar_Talar_Talar

Wprawni poeci
 • Zawartość

  2885
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

220 Excellent

5 obserwujących

 1. Nie oszpeci jej burzy wołanie

  Witam w ten ponury pod względem pogody wieczór - tu gdzie mieszkam pada i wieje. A wracając do twojego komentarza - mi się wydaje że jednak najpierw musiała być miłość a potem konflikty różnice dążenia - że to wszystko o czym wspomniałaś jest programem miłości. No ale to tylko moja wizja ...i mam nadzieje że mnie nie zganisz za to. Wielkie słowo dziękuje za bycie i taki zmysłowy komentarz Oxyvio. No i za ową ładność . Radosnego wieczoru życzę
 2. Nie oszpeci jej burzy wołanie

  No to się ciesze że taki bliski temu w co wierzysz nie tylko ty - dziękuje Kocie. pozd. No właśnie Bożenko - czemu się zapomina... Dziękuję za słowo i że byłaś. Udanego wieczoru życzę
 3. Pomyłka

  No to witam ponownie - jak na debiut w naszym zieleniaku to nie jest źle. Zastanawiam się tylko czemu w wierszu ktoś twierdzi że nie ma innego wyjścia że jest tylko te złe - zawsze jest wyjście i nie zawsze tylko złe. No ale co tam - pożyjemy zobaczymy... pozd.
 4. Twoje oczy

  Witam cię - a ja jestem za wierszem czy to się komuś podoba czy nie. Trzymaj się Kocie. pozd.
 5. Pomyłka

  Witam serdecznie nową twarz - zmień tło by łatwiej było czytać a tak muszę mrużyć. Jak to zrobisz wrócę do wiersza. pozd.
 6. Nie oszpeci jej burzy wołanie

  miłości nie da się uciec nie pomoże zamazywanie' śladów chowanie za mgłą drzewem prędzej lub później tych co upatrzy dopadnie potem zarazi tym czymś i tuleniem czyli kochaniem które jest wizytówką wypisaną na twarzy zawsze uśmiechniętej miłości nie da się pozbyć jest w krajobraz wpisana nie oszpeci jej jesienna noc zaćmienie burzy wołanie bo jest czymś z czego swiat ten został zbudowany
 7. Krzyk bawiących się dzieci i świerszcz

  Witaj Oxyvio - jest tak jak napisałaś - my więcej widzimy i słyszymy a młodzi jak to młodzi dopiero to zbudują - tak więc się nie mylisz. Dziękuje że czytałaś. Radości ci życzę
 8. Kochanka wiatr echo wiersz

  Witam i dziękuje za prawdę o wierszu - miło że jesteś Oxyvio - dokładnie jak napisałaś - poezja jest sexy...dlatego ten wiersz. Przy okazji chcę ci powiedzieć że nie chcący skasowałem wiersz który komentowałaś - krzyk dzieci - za co bardzo przepraszam. Spróbuje może Mateusz go zawróci. Miłego ci życzę i dużo gwiazd. Witaj ciekawe co ona na to...dziękuje że się podoba pierwsza wersja. pozd.
 9. Sens

  Witaj mi podoba się twój pytający wiersz jest w nim sama prawda z której składa się nasze życie. Tylko to ciągłe picie mi nie leży - no ale to moje spojrzenie. pozd.
 10. Wiedźma z Wrzosowisk

  Mnie nie zachwycały ale to inna bajka. Nie pasuje mi to uszczęśliwienie - przeważnie wiedzmy tego nie robią no ale twoja chyba ta lepsza więc niech będzie jak jest czyli twoja racja z tym niebem. pozd.
 11. Nici z tej gonitwy

  Witam i dziękuje że czytałaś - nieuchwytne jest trudne do doścignięcia to fakt. Spokoju życzę
 12. Wiedźma z Wrzosowisk

  Witam - no proszę jaki dobry wiersz inny od poprzednich - taki swojski - jednego tylko nie rozumiem - w nieba nachylaniu niezawodna - nie potrafię tego strawić więc proszę oświeć mnie. A wiersz bardzo na tak. pozd.
 13. Nici z tej gonitwy

  Miło cię znowu widzieć - dziękuje. Udanego życzę
 14. Nici z tej gonitwy

  Witam - no to się ciesze z tej inspiracji Jacku - dziękuje i pozd.
 15. Efekt Mandeli

  Witam - wiersz o czymś wzniosłym inaczej pokazanym niż zazwyczaj. Lubie takie fantazje... Pogodnego popołudnia życzę
×