Nata_Kruk

Użytkownicy
 • Zawartość

  5215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Nata_Kruk

  Jesienny wysyp poetów

  ... na dnie szuflad skrywają się czasami bardzo ciekawe 'kąski' do obejrzenia... :))
 2. Nata_Kruk

  nóż

  Treść wiersza bardzo ukierunkowana, chyba nie mylę się i dodam tylko jedno. Boli to, że w tak głupi sposób, ginie tak młody jeszcze człowiek. tj, ciągle zbyt wiele rzeczy nie funkcjonuje jak potrzeba, a czy będzie.? kto udzieli odpowiedzi.? Ja jej nie znam. .... Andrzeju, ładny załącznik wrzuciłeś. Pozdrawiam.
 3. Nata_Kruk

  ...(dotknąć oddechu gdy się skrapla)

  ... sprytnie pominęłaś tytuł, dając fragmencik z treści, można i tak... to oczywiście nie zarzut. Wiersz niemal fatalistyczny, wstrzymuję oddech, mając nadzieję, że to tylko treść... bo prawie 'ciarki' idą po ciele. Pozdrawiam.
 4. Nata_Kruk

  Memento

  ... podoba mi się przekaz wiersza. Niechby każdy uszczknął tylko trochę z niego, do swojego życia. Pozdrawiam.
 5. Nata_Kruk

  Jesienny wysyp poetów

  .... czy może źle myślę... ...... fajnie brzmi...:) ... no i to... ... już zastanawiam się w myśli... Całość bardzo ładna. Pozdrawiam.
 6. Zostawiam ślad, że czytałam... zgadzam się z jednym. Sugestie, czy uwagi mające na celu ewentualną poprawę danej treści, nie są, moim zdaniem, ingerencją w prawa autorskie, bo jedyne i niezbywalne prawo do danej treści wiersza, ma jego autor. Padło w poprzednich postach; autor wiersza może skorzystać z podszeptów, ale nie musi i jeżeli nie chce, nie ma sprawy, tyle, że w takiej sytuacji, bo też zdarza mi się 'coś' komuś 'szeptać', wyglądam odpowiedzi od autora, a bywa, że ani słowa nie napisze. Wówczas nasuwa mi się tylko jedna myśl... i po co kobieto siedziałaś na tym, czy nad tym tyle czasu, a w 'eterze' cisza. Deonix... lubię Twoje rzetelne, muszę powiedzieć/napisać, podejście do treści... i osobiście nigdy nie miałam Ci za złe, że wytknęłaś coś na "nie"... zawsze zostaje linia obrony tekstu/zwrotu itp. i decyzja autorska, co zrobi z propozycjami zmian. ps. Ty nie zabieraj się do sprzątania po sobie, co najwyżej możemy wspólnie pozamiatać okruszki po "cieście"/dyskusji... :) Jak chcesz, pomogę, mam dwa nowe komplety, zmiotka z szufeleczką... ;)
 7. Nata_Kruk

  pomiędzy deszczami

  .... ten odbiór mam i dzisiaj.
 8. Nata_Kruk

  słownik wyrazów pochodnych

  Marcinie, Anna Rebajn i jeszcze kilka innych osób, należy do moich ulubieńców w poezji rymowanej... :) Można się od niej/ od nich uczyć.
 9. Nata_Kruk

  bez strachu

  "Bez strachu"... gdyby tak można było, ach, gdyby... Bardzo ładne wierszowanie.
 10. Nata_Kruk

  z nudów napiszę o miłości***

  ..... Anno, chciałabym z nudów takie cudeńka pisać. Brawo.!
 11. Nata_Kruk

  słownik wyrazów pochodnych

  Tytuł trafny, a treść do kołysania myśli. Pozdrawiam, Anno.
 12. Nata_Kruk

  tęsknota

  Takiej strony Twojego pisania nie znałam, czy można rzec, że odkrywam(y) Cię na nowo.? a może nie na nowo... może to "coś", co tkwi w Autorze, ale było w uśpieniu... bądź było nieeksponowane... Zaiste, to jest "tęsknota". Pozdrawiam.
 13. Nata_Kruk

  z bajki w mit

  Fakt, super się czyta. Hej.
 14. Nata_Kruk

  piszę tobie wiersz

  ... ten fragment naj... dla mnie... Pozdrawiam.
 15. Nata_Kruk

  Do poety

  Dobra satyra, jest o czym pomyśleć, także... :)) Pozdrawiam.