Skocz do zawartości

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
 • Zawartość

  3291
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

72 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

1037 wyświetleń profilu
 1. Krzysztof_Kurc

  Pojęcie

  Dzięki za czytanie i dobre słowo.
 2. Pojęcie zjadłem wrogów i kochanki puste talerze tłukę butelki nie trzeba mi nic oprócz dni na sen jagody strute borówki kocham ciebie w sobie dalej zanurzony w Platonie wpółnagi
 3. Krzysztof_Kurc

  Wszystko

  Ostatnia jest oddechem całości, dziękuję i pozdrawiam. Krzysiek
 4. Krzysztof_Kurc

  Wszystko

  Dziękuję, pozdrawiam. Krzysiek
 5. Wszystko co do pamiętania dzisiaj odeszło na żebry z głodu powietrza miałkość wczesnego snu tracone proroctwa zakłamują smak wody a wypijam jej coraz więcej po dusznym dniu mimo to czas nie ma litości w ciepłe noce wygina mi palce artretyzmem zanim zapyta czy potrafię zrozumieć chore rzeki i morze czy jestem winien tego że sieć często pusta i może gdybym wiedział jak odpowiedzieć by ból zamienić w czarną grudę żyznej ziemi łatwiej by mi było sens przez jesień dojrzeć za drogą i wszystkimi policzonymi drzewami
 6. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Niepotrzebny sarkazm.
 7. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Chyba mnie nie zrozumiałaś.
 8. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Nie o to mi chodzi, ktoś wybierał na jakiejś podstawie. :)
 9. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Jasne, a kto wybierał teksty do tomików? :)))
 10. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Tak jak napisałem, ten portal "był subiektywny" i przez to miał pewien rys. Nie ma obiektywnych konkursów literackich, nie ma obiektywnych ocen na żadnym forum które ma jakiekolwiek podziały na lepszych i gorszych.:)
 11. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Opanowała mnie znieczulica, a inna sprawa ze nie czuję się powołany do tego aby kogokolwiek pouczać. Mogę zignorować to co mnie nie rusza lub skomentować to co uważam za ciekawe. Mam świadomość tego że niewielu publikujących przyjmie jakąkolwiek krytykę bez złości.
 12. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Nie mam co do tego wątpliwości, jak możesz uważać że trzeba cokolwiek zmieniać.:))))
 13. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  To oznacza tylko tyle ze portal stracił pewien charakter oraz ukierunkowanie na styl i gatunek który był na nim preferowany, nie twierdzę że najlepszy, ale rozpoznawalny jako org.. Jakiś tam system oceny został wypracowany przez dłuższy czas istnienia tego forum i miał sens. Teraz jest to forum jak dziesiątki innych.
 14. Krzysztof_Kurc

  Wprawni poeci

  Na całe szczęście w poezji i wielu innych dziedzinach artystycznych nie istnieje 'demokracja'. Popularność nie jest wyznacznikiem jakości. Zabawa w publikację na różnych portalach to trochę gra w "familiadzie". Nie ważne ile osób cokolwiek rozumie i jakimi kryteriami się kieruje, ważne jak jest silna grupa która akurat dominuje i ma taki sam pogląd. Pozostają jak zwykle dwa wyjścia, robić swoje albo wynieść się. Czytelnik i tak szuka swojego klimatu. Miłej zabawy. :)
 15. Krzysztof_Kurc

  Ufny

  Dzięki za czytanie i uwagi, pozdrawiam kkk
×