Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 815
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym gdy wracałam z Cypru siedziałam obok takigoe małżeństwa z 3 "dorosłych" dzieci, gdzie dzieci po cichu zamawiali wina po 2 butelki naraz na koszt mamusi w samolocie, ich komentarze były świetne. natomiast cały czas ich matka do swojego męża, ty zawsze musisz być najmądrzejszy, czytając grubą książkę "Sapiens", pomyślałam, sobie, one chyba rzeczywiście jest mądry. :) na Cyprze poznałam bardzo fajnych cyganów, tak fajnych, że ziemia takich nie zna:)
  2. @michal1975-a piękne i silne są:)
  3. magnolie są sprytne:)
  4. @michal1975-a myślę, że tak:)
  5. @michal1975-a ja tak potrafię:) mam talent :)
  6. @michal1975-a zachwycam się :) @Leszczym dziękuję :)
  7. @michal1975-a tak :)
  8. moje stopy zwalniają kiedy łapię chytre mrugnięcie na nagiej skórze delikatne wrażenie płatka wycałuj spadną magnolie na trawę
  9. @michal1975-amoże takie dyskusje przeniesiemy przy wspólnej kawce?:)
  10. Zaczynało się tak obiecująco, słodko, a taki jeden starzec zepsuł wszystko:)
  11. @michal1975-a ja już od 6 jestem na nogach, na Cyprze też wstawałam rano kiedy budziło się słońce, a kładłam się z zaszło:)
  12. @michal1975-a no to fajnie:)
  13. @michal1975-a ja sama jeżdżę na wakacje, jak chcesz możemy się razem umówić i wyjechać:) tydzień to jest krótko, dwa tygodnie jest dobrze:)
  14. @michal1975-a opuszczam wakacje :( uśmiechnę się :)
  15. @michal1975-a dziękuje :(
  16. Iść po kamieniach tez jest fajne :)
  17. Urocze:)
  18. Ja w rzeźbie :) spotkałam czarne i białe łabędzie tam mieszkające :€ Piękne rzeźby tam były ;)
  19. Dzisiaj jest spokojne morze, prawie bez fal, ale przyszła jedna i mnie zmyła :) te dale przerzucają piasek pod wodą, jest miękki, zapadający się wręcz pod nogami:) Leżę dzisiaj przy morzu :) I przypłynął do mnie kapitan :)
  20. Nauczyłam się kali orexi, ale nie będę Ci zabierała czasu.
  21. Kończę wycieczkę na sofie z zamkniętymi oczami, przytulności, a zaczynam podróże, wynajmę na kilka miesięcy mieszkanie w Paryżu, będę z tobą, wchłaniała ciekawe muzea, o różnych rzeczach, jak najlżejsze piórko opadnę na ciebie bez oporu.
  22. Wracam niedługo, żeby zobaczyć polne kwiaty:) ale będzie tez bez :)
  23. Leciutki wierszyk :)
  24. @michal1975-a nauka jest świetna przygoda w życiu :) warto :)
  25. @michal1975-a pięknie, czyli też ładny język:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...