Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Tomasz Kucina tak nie do końca, człowiek szczęśliwy, że ma las i nieważne, że będzie przemoczonym kurczakiem:)
  2. @Tomasz Kucina tak zrobię:)
  3. @Tomasz Kucina wspomnienia są już przyjemnie:) rzuca się raczej przez ogrom pracy:)
  4. @Tomasz Kucina też rzuciłabym pracę przez to:)
  5. Bywaj częściej, bo u Ciebie to zlepek wszystkiego:) i wakacje :)
  6. Nasiąknięta czasem przemoknąć w deszczu i wiem kim jestem pięknym lasem ślizgamy się po brzegu dumnie paprotką Cierpkość intensywnie i długo wpatruję się w ciebie czy będę tym błękitnym pejzażem pęknę kolorami na twoich oczach lekkim sercem zabrzmię pięknie niczym ciepły promień wkrótce
  7. Ładny język.
  8. @iwonaroma nie miałam miłości w szkołach, inaczej zakochuję się:) na wakacjach, dyskotekach :)
  9. @staszeko dobre liceum, ja to mogłam pomarzyć o takim, a chodziłeś na brydża?
  10. Po co szkoły i tak niczego nie nauczą, jestem za domową, prywatną nauką;)
  11. @ais walc jest łatwy, nauczysz się:)
  12. Kocham, mogłabym tańczyć z narzeczonym:)
  13. @ais kocham Cię za elvisa:)
  14. violetta

    Dziw

    @ais słuchasz tego samego co dzisiaj ja, jesteśmy bratnie dusze od serca:) moje marzenie też, może razem się wybierzmy:)
  15. Jesteśmy cywilizowani, chociaż ja nie jestem:)
  16. Wiersz to głupotki:)
  17. violetta

    Dziw

    @ais przydałoby się wpuszczenie światła i muzyczki :)
  18. violetta

    Dziw

    @ais nie jest piękny, ani romantyczny, tylko cygański i minimalistyczny :) a co robisz, że masz horror? Wyglądasz na niewiniątko :)
  19. violetta

    Dziw

    @ais u mnie jest inny świat :)
  20. Miły wierszyk, dzisiaj miałam długi spacer i kawiarnię:)
  21. violetta

    Dziw

    Lubię szafy odkryte:)
  22. @Ewelina dla nikogo nieinteresująca:)
  23. Być kogoś przezroczystym to nic interesującego, z pełną pianą też nie. Lepiej się osuszyć i ładnie wyglądać :)
  24. @ais chyba mam takie, ale to nic złego:)
  25. @ais chodzi raczej o oczy:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...