Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 799
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Wygram i wydamy oczywiście, gdy Ty wygrasz i wydamy razem:)
  2. @Tectosmith tak, trochę żartuję, oczywiście :)
  3. @Tectosmith ja też z przyjemnością cokolwiek to znaczy:)
  4. Z miasta do miasto nie:)
  5. @Tectosmith mówię o podróży zagranicznej :) Z domu do domu to nie dla mnie:)
  6. wyczuwam delikatne nadejście chwyć pąk magnolii pnąca do ciebie otwieram wiśniowe płatki nieś mnie jak wczesnowiosenny ty
  7. Nie byłam nigdzie w tym roku, a mam wielką ochotę na podróż:)
  8. @Tectosmith po co Ci szczera osoba? życie to zabawa:) To ja wygram :) fajna osoba to jest coś warta:)
  9. Życzę Ci dużo kasy, zagraj w Eurojackpot :)
  10. Dla mnie sf. Gdy człowiek zmieni swoje reguły, będzie w innej strukturze. Podoba mi się tradycja, gdzie wypisuje się swoje niedobre nawyki i to po prostu podłapała i patrzy jak się to pali, wyrzuca się z siebie te myśli.
  11. Też dziękuję, bo dla mnie także:) urocza, Meksykańska, chyba marzysz o wakacjach:)
  12. Rośnie rozrabiaka:)
  13. @andrew kościół zbyt poważnie bierze Boga. Polecam Imię róży, gdzie mnich odnajduje księgę, w której Bóg jest radosny:) nasze życie to gra, zabawa:)
  14. Coraz bardziej robi się zły, a mamy się przygotowywać na przyjście Pana:) i co wynika z tych przygotowań, coraz większe porażki :)
  15. Teraz to inpost króluje, rzadko coś dostaje pocztą, niedługo to skrzynki będą niepotrzebne :)
  16. Taki słodki powiew, mam piece wspomnienia z nad morza.
  17. Chyba przez taką pogodę, musiałam buty odnaleźć cieplejsze:)
  18. @Tyrs nie ma słabych tekstów, wszystkie są cudowne:)
  19. Pierwsze fajne, podbijasz serca swoimi dzienniczkami :)
  20. @Pedro Cangrejo kąpieli słońca, żeby zażyć trzeba poodkrywać ciało, ramiona, wystawić nogi:) gdy wyjechałam na Cypr, Majorkę, poodkrywałam się i poczułam lepiej:)
  21. Ciekawy układ.
  22. Łotr mi się kojarzy z niedobrym, a Janosik to był dobry i przystojny:)
  23. @aniat. świetnie:)
  24. @Tectosmith nikt Cię nie przymusza, albo kogoś obserwujesz:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...