Przytul mnie
nie pragnę nic więcej.
Przytul mnie
chcę poczuć się bezpiecznie.
Przytul mnie
bo to zdrowe.
Przytul mnie
bo chcę poczuć Twoje ciepło.
Przytul mnie
nie dla rozkoszy cielesnej,
a dla ukojenia duszy mojej.
Przytul mnie
Ivo nic nie pytaj.
Przytul mnie
i trwaj w zapomnieniu.
Przytul mnie
i obdaruj mnie radością.
Przytul mnie
bo w ciszy i samotności
powiew czasu rozwieje moje ciało,
rozbite w złoty pył,
w otchłań zapomnienia.
A Ty już nie musisz
przytulać mojego wspomnienia.